2:3
0:2
0:1

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC DDM Kati Kadaň 7:8p
7. Jan Prošek, 10. Jan Švejda, 13. Vojtěch Doucha, 14. Dalibor Nigrin, 19. Vojtěch Trčálek, 35. Dalibor Nigrin, 36. Vojtěch Trčálek - 6. Marcel Kalfiřt, 9. Miloš Šulc, 24. Ondřej Kopp, 24. Jiří Prokop, 26. Erik Štěrba, 52. Jiří Prokop, 54. Petr Chládek, 65. Marek Pokorný; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 27 - Ondřej Janůšek 12, Jan Štěpánek 13; po třetinách: 5:2, 2:3, 0:2, 0:1;
64:34
64:59
Střely v prodloužení : 3:3
64:59
komentář trenéra hostů Milička Lukáš: Odehráli jsme kvalitní utkání v dobrém tempu, ukázali jsme, že dokážeme být disciplinovaní a proto jsme zvítězili. Děkujeme soupeři za férové utkání. ZELÍRADOST
64:59
Vyjádření SKV - Richard Klíma : "Dobře rozehraný zápas jsme ve třetí třetině chybami v rozehrávce poslali do prodloužení, kde jsme nakonec taky zbytečně zjančili. Gratulujeme soupeři k cennému skalpu a děkujeme za hezký zápas."
64:49
Střely celkem 32:35
64:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Ondřej Kopp (7:8).
60:00
60:00
střely ve 3. třetině SKV 7 KDŇ 6
60:00
53:43
Vyloučen hráč Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:17
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
53:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Marek Pokorný (7:7).
51:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Daniel Jäschke (7:6).
49:06
Neuznaný gól SKV po vstupu do brankoviště a na druhé straně tyč.
44:34
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
43:55
Trčálek si zapřeháněl na středu až míč ztratil.. bum prásk a je z toho gól Kadaně.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: SKV : 11 KDŇ : 18
40:00
35:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Matěj Špaček (7:5).
35:26
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Štěpánek družstva FBC DDM Kati Kadaň
34:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Jan Švejda (6:5).
28:16
Nigrin ve dvou superšancích na brankovišti, míček skončil někde v nohavici brankáře. K údivu všech se o gól nejednalo.
25:40
Štěrba zůstal asi 5 metrů v offsidu a svůj brejk i s krásným naznačením proměňuje. Dnešní zápas je opravdu reklama na florbal. Mraky šancí, branek, rychlosti, tvrdé a férové hry.
25:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Lukáš Milička (5:5).
23:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Petr Chládek (5:4).
23:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp bez asistence (5:3).
22:00
SKV ubránilo přesilovku Kadaně. Kadaň si připsala 6 střel.
20:00
Vyloučen hráč Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině : SKV : 11 KDŇ : 8
20:00
19:10
Tohle bylo opravdu roztomilé, Vojta Trčálek střílel do odkryté branky po geniální nahrávce Chvátala. Míček trefil opravu "prachbídně".. ale do housek brankáře Kadaně.. je z toho hodně radosti.
18:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Lukáš Chvátal (5:2).
16:16
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
15:02
13:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Michal Vlk (4:2).
13:13
Nigrin krásně vymetl spodní roh branky. Tentokrát to nebyla jeho pověstná žblabůňka ale opravdu hezká svižná střela.
13:02
Mlaďoši SKV dneska v plusu.
12:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Doucha, asistoval Vojtěch Máca (3:2).
11:30
Vlk nabombil tyčku. Švejda ho našel opravdu náramně.
09:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Michal Vlk (2:2).
09:09
Vlk se Švejdou v útěku 2 na 0. příhra a úklid do prázné.
08:02
Šulc přízemní střelou skóroval z poloviny hřiště.
08:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Daniel Jäschke (1:2).
07:30
Prošek propálil z dálky naprosto vše, i své spoluhráče.
06:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Prošek, asistoval Vojtěch Máca (1:1).
05:50
Hecnutá Kadaň přetavila svoje úsilí v první branku.
05:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Marcel Kalfiřt, asistoval Jakub Solar (0:1).
00:01
"Štístko" utkání Richard Klíma zlomil hokejku na úvodním buly zápasu. Dneska to bude "jedna radost"
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Lukáš Pardubský, Roman Šatánek, Erik Štěrba, Jan Čermák, Jiří Prokop
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Marek Mikeš, Dalibor Nigrin, Richard Klíma, Jan Švejda, Michal Vlk