1:1
1:3
- : -

Sabots Jihlava - Spartak Pelhřimov B 4:5
7. David Wasserbauer, 14. Michael Polcar, 20. Michael Polcar, 35. David Rauscher - 1. Jiří Žák, 19. Jan Koten, 34. Jiří Jirků, 35. Jiří Jirků, 43. Jiří Žák; rozhodčí: Petr Kadlec - Libor Štěcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Boček ? - Martin Domanský ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:3;
45:00
43:59
Timeout Sabots Jihlava
42:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák bez asistence (4:5).
37:46
Vyloučen hráč Vladimír Brož družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
35:41
Vyloučen hráč Vladimír Brož družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za sekání.
34:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Jirků, asistoval Martin Kos (4:4).
34:28
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Rauscher, asistoval Michael Polcar (4:3).
33:33
30:00
30:00
19:56
Vyloučen hráč Martin Domanský družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za bránění ve hře.
19:07
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Michael Polcar, asistoval Petr Vítek (3:2).
18:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jan Koten, asistoval Jiří Kučera (2:2).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil Michael Polcar, asistoval Miroslav Jelínek (2:1).
06:21
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil David Wasserbauer, asistoval David Rauscher (1:1).
00:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Libor Čech, Jan Koten, Martin Kos, Jiří Jirků, Jiří Žák