1:5
- : -
FBC Přerov

FbC Asper Šumperk - FBC Přerov 3:10
3. Tomáš Macák, 13. Matěj Ivo Pírek, 30. Jan Jarmar - 1. Jan Hrubča, 2. Michael Krampla, 13. Jonáš Pavliš, 18. Gabriela Vaculová, 23. Jan Hrubča, 32. Jan Hrubča, 34. Filip Antoniazi, 34. Jiří Machala, 34. Jonáš Pavliš, 35. Matyáš Zbránek; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2 + Tomáš Macák OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:5;
36:00
34:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matyáš Zbránek, asistoval Gabriela Vaculová (3:10).
33:57
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jonáš Pavliš, asistoval Gabriela Vaculová (3:9).
33:38
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jiří Machala bez asistence (3:8).
33:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Filip Antoniazi, asistoval Tobiáš Zbořil (3:7).
33:12
Vyloučen hráč Tomáš Macák družstva FbC Asper Šumperk - osobní trest.
33:12
Vyloučen hráč Tomáš Macák družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
33:12
Přerov dává další gól a hokejka letí vzduchem jako oštěp Špotákové.
31:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jan Hrubča, asistoval Gabriela Vaculová (3:6).
31:50
Hrubča dorážkou kompletuje hattrick. Osobně si myslím, že Šmehla někde slaví.
30:50
Tribuna plná rodičů z nedalekého Přerova spíše jen sleduje své ratolesti, ale do nějakého fandění se zatím neodvážili.
30:00
Vypadá to tu na drama! Trenéři Šmehlík i Matěj (oba v nepřítomnosti) jistě bedlivě sledují tento online, takže je tímto zdravím. Kdo z nich bude úspěšnější? Dozvíme se za chvíli!
29:50
Vyloučen hráč Tomáš Macák družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
29:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Jarmar, asistoval Filip Černohous (3:5).
24:00
24:00
23:42
Vyloučen hráč Jan Coufal družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
22:19
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jan Hrubča, asistoval Jonáš Pavliš (2:5).
17:14
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Gabriela Vaculová, asistoval Michal Spáčil (2:4).
12:35
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jonáš Pavliš, asistoval Jan Hrubča (2:3).
12:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Ivo Pírek, asistoval Filip Černohous (2:2).
12:00
12:00
02:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Tomáš Macák, asistoval Matyáš Chovanec (1:2).
01:46
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michael Krampla, asistoval Alexander Majer (0:2).
00:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jan Hrubča, asistoval Jonáš Pavliš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Vojtěch Kubíček; hráči v poli: Theodor Wind, Matěj Ivo Pírek, Filip Černohous, Jan Jarmar, Tomáš Kubíček