0:1
1:4
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 7:9
3. Erik Kocur, 6. Lukáš Kaprhál, 8. Jan Vokáč, 8. Tomáš Kolodziej, 9. Martin Dvořák, 9. Jakub Raiminius, 38. Lukáš Kaprhál - 2. Daniel Grulich, 7. Vojtěch Bigas, 13. Daniel Neckář, 14. David Berka, 28. Filip Nevšímal, 31. Martin Lukeš, 39. Daniel Grulich, 43. Martin Prokopec, 45. Martin Prokopec; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 24 - Tomáš Heimerle 14; po třetinách: 6:4, 0:1, 1:4;
45:01
Komentář trenéra hostů: Špatný vstup do utkání. Inkasované góly v naší přesilovce. Zlepšená hra a pořádek ve střídání. Děkujeme soupeři za zápas.
45:01
Komentář trenéra domácích: Škoda, že jsme dobře rozehrané utkání nedovedli do vítězného konce. Soupeř trestal naše chyby.
45:00
44:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec bez asistence (7:9).
43:48
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Martin Prokopec.
42:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Vojtěch Bigas (7:8).
38:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Grulich, asistoval Marian Geťko (7:7).
37:23
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Tomáš Kolodziej (7:6).
30:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Lukeš, asistoval Martin Prokopec (6:6).
30:00
30:00
29:52
Vyloučen hráč Michal Hůla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
29:05
Vyloučen hráč Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
27:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Jakub Říha (6:5).
25:00
Vyloučen hráč Filip Nevšímal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez hokejky.
17:34
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Tomáš Kolodziej.
16:54
Vyloučen hráč Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:08
Vyloučen hráč Marian Geťko družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil David Berka, asistoval Daniel Grulich (6:4).
13:18
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
12:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Neckář, asistoval Damián Koura (6:3).
08:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Lukáš Mašek (6:2).
08:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Tomáš Kolodziej (5:2).
08:12
Vyloučen hráč Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
07:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Michal Libecait (4:2).
07:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Jakub Raiminius (3:2).
06:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vojtěch Bigas, asistoval Marian Geťko (2:2).
05:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál bez asistence (2:1).
04:48
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry.
04:34
Vyloučen hráč Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
02:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jakub Raiminius (1:1).
01:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Grulich z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Alois Švabčík; hráči v poli: Filip Kopřiva, Tomáš Zoglauer, Martin Lukeš, Daniel Grulich, Martin Prokopec
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Josef Jupa, Michal Libecait, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál