2:2
2:2
- : -

Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 6:5
1. Jiří Jirků, 9. Jiří Žák, 19. Jiří Jirků, 30. Lukáš Zemánek, 31. Jiří Jirků, 34. Jiří Žák - 8. Daniel Vorlíček, 23. Daniel Vorlíček, 25. Vít Pecen, 40. Václav Venzhöfer, 45. Václav Venzhöfer; rozhodčí: Petr Kadlec - Jan Tomšů; vyloučení: 3 + Jiří Jirků 5:2; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Domanský ? - Lukáš Zemánek ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:2;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Jiří Jirků družstva Spartak Pelhřimov B na 5 minut za hrubost.
44:37
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za hrubost.
44:27
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Václav Venzhöfer, asistoval Josef Žáček (6:5).
39:34
33:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Lukáš Brychca (6:3).
33:11
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Jirků, asistoval Martin Kos (5:3).
30:00
30:00
29:40
Vlastní branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zemánek (4:3).
25:06
Vyloučen hráč Martin David družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vít Pecen, asistoval Vladimír Laňka (3:3).
22:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Daniel Vorlíček, asistoval Jakub Mareš (3:2).
18:09
17:04
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
08:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Jiří Jirků (2:1).
07:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Daniel Vorlíček bez asistence (1:1).
02:20
Vyloučen hráč Lukáš Brychca družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Adam Čapek, Vojtěch Jonák, Jakub Mareš, Patrik Kučera, Josef Žáček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Jan Koten, Marek Švrkala, Martin Kos, Jiří Jirků, Jiří Žák