2:1
1:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové B 4:7
12. Tomáš Jarolímek, 21. Pavel Hroch, 23. Jiří Lhotský, 35. Dominik Poláček - 3. Ondřej Rathouský, 5. Jakub Wolf, 13. František Vízner, 15. Jonáš Velc, 26. Ondřej Rathouský, 37. Ondřej Šimerda, 40. Adam Průša; rozhodčí: Jan Růžička - Ondřej Kroutil; vyloučení: 1 + Pavel Macháček 5:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Kučera 10, Vojtěch Fof 3 - Šimon Vrběcký 11; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:2;
45:00
44:59
Hradec zaslouženě vítězí a konečně si do tabulky připisuje 3 body. Do dalších zápasů přejeme oběma týmům hodně štěstí.
44:59
Střely po třetí třetině: Jaroměř 5 - Hradec 10 Střely celkem: Jaroměř 15 - Hradec 20
39:47
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša (4:7).
39:47
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Fof družstva TJ Sokol Jaroměř
39:47
Vyloučen hráč Jonáš Velc družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:47
Takt toto jsme snad ještě neviděli. Hradec hraje přesilovku, fauluje, Jaroměř hraje tedy v ponechané výhodě a bohužel Adam Průša si vstřelil vlastní gól. Smolná to situace pro Jaroměř.
38:58
Vyloučen hráč Pavel Macháček družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
38:58
Macháček vyslal Velce skoro až z haly. Rozhodčí tento zákrok oceňuje 5ti minuty.
37:36
Košek míjí. Od Velce dostal narýsováno před prázdnou bránu, bohužel i toto se dá nedat.
36:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Dominik Jareš (4:6).
36:47
Ondřej Šimerda!!!!! Před svým brankovištěm dostal balon, nabral rychlost a skvělou individuální akcí se probojoval až před brankáře, kde s přehledem proměňuje. Máme to znovu o dva!
35:57
Dlaší brejk Jaroměře. Pavel Hroch tentokrát branku vysoce přestřeluje.
34:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Poláček, asistoval Adam Průša (4:5).
34:56
Poláček z jedné trefuje přesně. Precizně provedené přečíslení od Jaroměře. Máme to znovu o gól. Čeká nás ještě dramatických deset minut.
32:55
Chybělo málo a Procházka skóroval. Hezká akce mladých pušek.
30:00
30:00
29:59
Střely v druhé třetině: Jaroměř 6 - HK 2
28:30
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Petr Hroch.
28:30
Šimerda při přesilovce namazal soupeři. Poté ho fauloval. Uvidíme nájezd.
28:30
Tak neuvidíme.....Hroch (Jaroměř) rozehrál nájezd nohou. Rozhodčí píská. Nedovolené rozehrání. Nájezd tudíž neproměněn.
27:50
Vyloučen hráč Tomáš Jarolímek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Marian Smolka (3:5).
25:37
Rathouský potvrzuje dnešní dobrý výkon. Střelou z výběhu nedává brankáři Jaroměře šanci a Hradec znovu odskakuje na dvoubrankové vedení.
24:08
Velc se hezky individuálně uvolnil z rohu hřiště. Bohužel pak nepřesnou přihrávkou svoji hezkou akci zazdil.
22:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Pavel Macháček (3:4).
22:14
A máme to již jen o jednu branku. Po nepřesnosti v obraně hradeckých vymetá Lhotský pavouky v levém horním rohu Vrběckého branky.
20:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Hroch, asistoval Matěj Schöniger (2:4).
20:59
Momentální větší aktivitu Jaroměře potvrzuje Hroch brankou. Z půlky napřáhl a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Skóre 2:4.
20:05
Hezká akce Jaroměře a ještě hezký zákrok Vrběckého proti střele Jarolímka.
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině: Jaroměř 4 - Hradec 8
14:38
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Velc, asistoval Jan Košek (1:4).
14:38
Velc si dokázal ve skrumáži před brankou najít balonek a doráží ho do branky. 4:1 pro Hradec.
14:22
Velc krásnou přihrávkou našel Koška v předbrankovém prostoru. Košek mířil moc přesně a trefuje pouze tyč.
13:24
Nepraš (Jaroměř) se teď krásně uvolnil z rohu hřiště. Svoji střelou nicméně trefuje pouze boční síťku.
12:29
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil František Vízner, asistoval Ondřej Rathouský (1:3).
12:29
Rathouský krásnou přihrávkou našel Víznera. Ten už měl pozici jednoduchou a střelou do prázdné branky zvyšuje vedení Hradce na 3:1.
11:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Jarolímek, asistoval Jiří Lhotský (1:2).
11:15
Střelu Lhotského ze standartky doklepl Jarolímek již do prázdné branky. Jaroměř snižuje skóre na 1:2.
06:57
Hezká akce Hradce. Kunart našel odskakujícího Šimerdu. Ten bohužel míjí.
04:59
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jakub Wolf, asistoval František Vízner (0:2).
04:59
Po hezké individuální akci Víznera uklízí Wolf do prázdné branky. Hezká akce. 2:0 pro Hradec.
02:03
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Dominik Jareš (0:1).
02:03
Tunel....Ondřej Rathouský prostřelil z brankoviště brankáře Jaroměře. Hezký důraz na brankovišti. 1:0 pro Hradec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Ondřej Kroutil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Šimon Vrběcký; hráči v poli: Ondřej Šimerda, Tadeáš Babka, Jakub Procházka, Matěj Kadečka, Matěj Štětka