2:0
1:1
- : -

Sokoli Pardubice - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:4
21. Michael Souček, 32. Petr Kučera, 58. Adam Šmíd - 8. Adam Kocián, 10. Ondřej Hurt, 13. Jan Vochyán, 60. Šimon Špaček; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Haleš 27 - Ondřej Pelech 20; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Vojty, 1.část: "Jsme rádi, že jsme zvládli pro nás herně náročné utkání. V první třetině jsme využívali zisků ve středním nebo útočném pásmu a byli jsme odvážní v zakončení."
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Vojty, 2. část:"Ve druhé třetině se více dařilo soupeři. Chyběla proaktivita ve spolupráci a lépe zvládnuté jednoduché věci. V závěrečné třetině už jsme si dokázali vytvořit gólové příležitosti, ale stříleli jsme jen tak, abychom vystřelili a ne vstřelili gól. O to více jsme vděční, že Špáča rozhodl stylem Petra Svobody."
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy "Opět špatný vstup do utkání.. první třetinu jsme na hřišti vůbec nebyli a soupeř si vytvářel daleko více střeleckých příležitostí. Druhá perioda patřila nám, třetí díky Halešovi vyrovnaná až skoro do konce. Škoda, dnes by tomu slušela remíza
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: s číslem 25 Ondřej Pelech (Sparta) a s číslem 1 Martin Haleš (Pardubice)
60:00
59:50
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
59:39
Timeout Sokoli Pardubice
59:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Šimon Špaček, asistoval Adam Kocián (3:4).
59:38
Nejhorší věc co se mohla domácím přihodit, gól v posledních 20 vteřinách.
59:17
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Adam Kuchynka.
57:26
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marek Weinelt (3:3).
57:25
domácí po velice aktivní třetině srovnávají stav utkání
56:04
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:03
Domácí budou mít příležitost srovnat v přesilové hře
50:12
Vypadá to že Sparta nacvičuje na zápas v baseballu většina jejich střel letí vysoko nad branku
31:50
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Petr Kučera, asistoval Patrik Bartoš (2:3).
25:13
Vyloučen hráč Matěj Gregor družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:39
Vyloučen hráč Adam Kocián družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
24:38
Domácí budou moci snížit v přesilové hře
20:42
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček bez asistence (1:3).
16:53
Vyloučen hráč Jan Stuchlík družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:54
Macek nastřelil tyčku hostů
12:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Kryštof Sedláček (0:3).
12:17
Hosté odskakují domácím na rozdíl 3 branek
11:23
Domácí zvyšují tempo hry
09:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Adam Kocián (0:2).
09:17
Hosté zvyšují vedení ve vlastním oslabení
08:31
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi.
08:30
Uvidíme první přesilovku utkání
07:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Kašpar (0:1).