0:7
2:5
- : -

USK Slavia Liberec - SC Podještědí Český Dub 5:16
1. Jakub Nožička, 6. Michal Poledno, 15. Lukáš Bajgl, 36. Lukáš Bajgl, 45. Jan Novotný - 6. Dominik Bolina, 8. Stanislav Pokorný, 13. Petr Bartoň, 15. Dominik Bolina, 21. Michal Třešňák, 22. Stanislav Pokorný, 23. Stanislav Pokorný, 26. Dominik Bolina, 28. Stanislav Pokorný, 30. Dominik Bolina, 30. Stanislav Pokorný, 34. Stanislav Pokorný, 38. Dominik Bolina, 38. Petr Bartoň, 43. Petr Bartoň, 45. Petr Bartoň; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Novotný; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Stanislav Pittner ? - Vladimír Glaser ?; po třetinách: 3:4, 0:7, 2:5;
45:00
44:44
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Jan Novotný, asistoval Daniel Klimša (5:16).
44:33
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Bartoň, asistoval Stanislav Pokorný (4:16).
43:42
Vyloučen hráč Martin Benda družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
42:18
37:25
37:02
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina bez asistence (4:13).
35:56
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Lukáš Bajgl, asistoval Daniel Klimša (4:12).
33:16
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Petr Smrkovský (3:12).
31:53
Vyloučen hráč Michal Třešňák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za blokování hokejky.
30:38
Vyloučen hráč Tomáš Souček družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:50
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Dominik Bolina (3:11).
29:07
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina, asistoval Petr Bartoň (3:10).
27:46
Timeout USK Slavia Liberec
27:46
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Michal Třešňák (3:9).
25:55
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina, asistoval Stanislav Pokorný (3:8).
23:31
Vyloučen hráč Tomáš Souček družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
22:34
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Stanislav Pokorný bez asistence (3:7).
21:28
Vyloučen hráč Dominik Bolina družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
21:17
20:47
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Stanislav Pokorný (3:5).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Lukáš Bajgl, asistoval Stanislav Pittner (3:4).
14:14
12:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Bartoň, asistoval Dominik Bolina (2:3).
11:14
Vyloučen hráč Daniel Klimša družstva USK Slavia Liberec na 2 minuty za sekání.
07:32
05:23
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina, asistoval Tomáš Eichler (2:1).
05:13
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Michal Poledno, asistoval Martin Benda (2:0).
00:38
Branku družstva USK Slavia Liberec vstřelil Jakub Nožička, asistoval Daniel Klimša (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Pavel Mužák, Stanislav Pokorný, Petr Bartoň, Petr Smrkovský, Dominik Bolina