4:1
4:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:3
7. Patrik Synek, 18. Jakub Drga, 24. Martin Malý, 26. Mathias Schwesig, 28. Štěpán Kouřil, 32. Ondřej Kos, 35. Štěpán Kouřil, 37. Martin Kadlec, 37. Ondřej Soják - 27. Jaroslav David, 34. Nikolas Zouhar, 44. Nikolas Zouhar; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Lysák ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 4:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkuji soupeři za utkání.
44:59
Komentář trenéra hostí: Děkuji soupeři za utkání.
43:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Michal Malec (9:3).
37:47
Vyloučen hráč Jan Zouhar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
36:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják, asistoval Ondřej Kos (9:2).
36:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Patrik Synek (8:2).
34:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Ondřej Soják (7:2).
33:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jaroslav David (6:2).
31:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Ondřej Soják (6:1).
30:00
30:00
27:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Ondřej Kos (5:1).
26:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Nikolas Zouhar (4:1).
26:04
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
25:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Martin Kadlec (4:0).
23:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Malý, asistoval Štěpán Kouřil (3:0).
17:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Drga, asistoval Ondřej Valeš (2:0).
15:00
15:00
10:28
Vyloučen hráč Jan Nevěděl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
06:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Michael Žitný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Michal Malec, David Sláma, Jaroslav David, Lukáš Suk, Nikolas Zouhar
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Michael Žitný, Radek Novotný, Mathias Schwesig, Patrik Synek, Martin Kadlec