1:0
2:4
- : -

ACEMA Sparta Praha PM - OpenCamps Tatran Střešovice  3:4
11. Adam Roháč, 14. Vojtěch Vlček, 17. Vojtěch Vlček - 17. Andrej Staněk, 18. Matyáš Cvačka, 23. Andrej Staněk, 23. Matyáš Pajkrt; rozhodčí: František Raffay - Filip Rabiňák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Novotný ? - Jiří Hák ?, Martin Stáhl ?; po třetinách: 1:0, 2:4;
24:00
23:43
Timeout ACEMA Sparta Praha PM
22:18
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Pajkrt bez asistence (3:4).
22:01
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Andrej Staněk, asistoval Tomáš Veverka (3:3).
19:05
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za hrubost.
17:42
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Cvačka bez asistence (3:2).
16:12
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Andrej Staněk, asistoval Jiří Petřík (3:1).
16:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval Michal Novotný (3:0).
13:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval Tomáš Drba (2:0).
13:19
Vyloučen hráč Matyáš Cvačka družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
12:24
Vyloučen hráč Petr Sekyrka družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Stáhl družstva OpenCamps Tatran Střešovice
12:00
12:00
10:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil Adam Roháč, asistoval Jan Urych (1:0).