0:1
2:7
- : -

FbC Barracudas Slaný - FBC Draci Říčany modří 2:8
23. Matěj Šimanovský, 24. Jakub Veselý - 10. Jiří Budovec, 14. Martin Jíra, 16. David Doležal, 19. Jan Král, 19. Adam Tyrpekl, 20. Ondřej Doležal, 21. Josef Čech, 23. Martin Jíra; rozhodčí: Pavel Voves - Petr Šotola; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Tobias Rašín ?, Tomáš Grunt ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 0:1, 2:7;
24:00
23:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jakub Veselý, asistoval Lukáš Hora (2:8).
22:13
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Martin Jíra, asistoval Ondřej Doležal (1:8).
22:00
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Matěj Šimanovský, asistoval Martin Janda (1:7).
20:44
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Josef Čech bez asistence (0:7).
19:57
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Ondřej Doležal bez asistence (0:6).
18:53
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Adam Tyrpekl, asistoval David Doležal (0:5).
18:53
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Grunt družstva FbC Barracudas Slaný
18:10
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Jan Král, asistoval Miroslav Novotný (0:4).
15:38
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil David Doležal bez asistence (0:3).
13:44
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Martin Jíra, asistoval Štěpán Šrůta (0:2).
12:00
12:00
09:17
Branku družstva FBC Draci Říčany modří vstřelil Jiří Budovec, asistoval Ondřej Tikal (0:1).
06:27
Vyloučen hráč Jan Král družstva FBC Draci Říčany modří na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Voves a Petr Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany modří:
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Tobias Rašín; hráči v poli: Tomáš Zof, Lukáš Hora, Jiří Novák, Dan Vaněk, Jakub Veselý