0:1
1:5
- : -

Panthers Praha B - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 1:9
42. Filip Urban - 6. Matyáš Kandravý, 8. Matouš Brož, 15. Šimon Mlynář, 30. Tomáš Humpolák, 38. Vojtěch Ševčík, 43. Vojtěch Ševčík, 43. Vojtěch Ševčík, 44. Tomáš Humpolák, 45. Tomáš Humpolák; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:1; využití: 0:5; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Michael Pilch ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:5;
44:16
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Šimon Mlynář (1:9).
43:22
42:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Vojtěch Ševčík, asistoval Tomáš Humpolák (1:7).
42:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Vojtěch Ševčík, asistoval Trong Martin Lexuan (1:6).
41:57
Timeout Panthers Praha B
41:57
Vyloučen hráč Lukáš Kubů družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
41:36
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Filip Urban, asistoval Jáchym Šetelík (1:5).
37:44
36:45
Vyloučen hráč Matyáš Kandravý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Matouš Brož (0:4).
27:49
Vyloučen hráč Vojtěch Marek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:07
Vyloučen hráč Trong Martin Lexuan družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář, asistoval Tomáš Humpolák (0:3).
07:16
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Matouš Brož, asistoval Trong Martin Lexuan (0:2).
07:12
05:01
Vlastní branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Kandravý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Lukáš Hušek; hráči v poli: Jáchym Šetelík, Adam Beneš, Jonáš Molčík, Filip Urban, Matěj Dlouhý