1:1
0:2
- : -

FBC Blue Horses - Florbal TJ Kobylisy C 2:4
6. Tomáš Pichner, 22. Jaroslav Macík - 9. Tomáš Procházka, 19. Ondřej Neužil, 26. Daniel Havlíček, 32. Roman Svrček; rozhodčí: David Hertz - Jan Chuděj; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek 21 - Jakub Musil 15; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2;
34:58
Timeout FBC Blue Horses
33:32
Vyloučen hráč Jakub Drexler družstva FBC Blue Horses na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:32
Drexler prokázal svou lehce bouřlivější náturu. Nechal se vyprokovat a vyfasoval dvouminutový trest, O zápasu je velmi pravděpodobně rozhodnuto.
33:00
Kobylisy hrají chytře. Soustředí se spíš už pouze na obranu.
31:25
Opět stejná písnička. Špatná a tentokrát hodně pocukrovaná přihrávka Mikoláška vyslala do brejku Svrčka, který sám před Zbránkem nezaváhal a posílá Kobylisy do trháku.
31:24
Timeout Florbal TJ Kobylisy C
31:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček bez asistence (2:4).
30:01
Opět špatná přihrávka na beku a znovu z toho byl brejk Kobylis. Malina mířil ale vedle.
29:20
Domácí se ženou za vyrovnáním a zvyšují střeleckou aktivitu.
28:30
Leipner trefuje pouze Havlíčka před sebou.
27:45
Havlíček zkoušel na bližší tyč. Zbránek připraven.
27:10
Oba týmy jsou kompletní.
25:35
Havlíček se otočil na středu a nechytatelně poslal míček pod břevno.
25:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Ondřej Neužil (2:3).
25:10
Vyloučen hráč Lukáš Vinter družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za nesportovní chování.
25:10
Vyloučen hráč Stanislav Prokop družstva FBC Blue Horses na 2 minuty za hrubost.
24:10
Je před námi posledních dvanáct minut tohoto duelu, který může rozhodnout jakákoliv maličkost na jedné či druhé straně.
24:00
24:00
21:44
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Pavel Pulec (2:2).
21:25
Ani Leipner freestylem nezaskočil čtveřici bránících hráčů.
20:47
Střely obráncům dnes nejdou. Všechny končí vysoko nad. Jediný, kdo se musí radovat je NASA, má ve vesmíru co sledovat.
20:25
Hosté posílají míček za mantinel.
20:01
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
18:26
Leipnerův kros zachytil Neužil, který následně utekl svému strážci a a střelou nad ruku překonal Zbránka.
18:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Neužil bez asistence (1:2).
17:45
Kobliha si seběhl na střed. Domácí mohou být rádi, že netrefil ideálně a zamířil vedle.
16:55
Kobylisy se dostávají k balónku a hrají na území Blue Horses.
16:00
Pokračuje tlak Blue Horses, nicméně bez efektu, tudíž bez gólu.
15:26
Kobylisy jsou v pěti.
14:50
Pokus Drexlera zlikvidoval jednoduše Musil.
14:26
Hosté zatím pozorně brání ve čtyřech. Doposud všechny střely zblokovaly.
13:26
Vyloučen hráč David Ledvinka družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:15
K utkání nastoupil i pseudonym Jiřího Kajínka. Akorát je v obličeji trochu starší a taky má o tři vlasy víc.
12:00
12:00
11:52
Rušno na obou stranách. Prokop z první trefil tyč, na opačné straně Hrdlička netrefil prázdnou bránu.
10:00
Fosílie v domácím dresu Macík se dostal ke střele z otočky. Nikoho tím ale nepřekvapil, zejména gólmana soupeře.
08:45
Štiller dlouho rozmýšlel střelu na polovině hřiště. Trefil prvního hráče před sebou a z brejku Kobylisy vyrovnávají.
08:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Daniel Havlíček (1:1).
07:40
Domácí celek hraje výborně na míčku. Kobylisy se víceméně spíš jenom brání.
06:10
Hříbal rychle napravil zaváhání Leische a zamezil hrozícímu brejku Kobylis.
05:07
Leipner zkusil své klasické forhendové překvapení zpoza branky. Kobylisy jeho úmysl přečetly, ale na dorážku Pichnera již nestačily.
05:06
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Pichner, asistoval Tomáš Leipner (1:0).
02:20
Jinak se čeká vyrovnaný souboj. Hraje totiž aktuálně první a třetí tabulky a oběma jde o jedno. O vedoucí pozici. Mezi nimi jsou nyní pouze tři body rozdílu.
02:00
Pokus Leipnera skončil na boční síti.
01:34
Havlíček zabránil potenciální šanci Blue Horses.
01:14
Drexler se chytrou kličkou uvolnil na střed. Opět ale mířil vysoko. Vše nasvědčuje k tomu, že ve Stochově nepoběží televizní vysílání. Místním totiž sestřelí muž malý vzrůstem ale vysokými střelami všechny satelity.
00:50
Hříbal Leipnera. Skákavá přihrávka přeskočila místní legendě hůl.
00:01
Začíná velice zajímavý duel. Hrají Modré Koně a Kobylisy. Za domácí nastupuje ještě Hříbal - by mě zajímalo čí je to dítě. Na hřišti je to nyní samý hřebec a několik kobyl.