0:3
0:0
- : -

Floorball Club FALCON - OLYMP FLORBAL 5:4pn
5. Jan Plášil, 9. Jan Plášil, 10. Jakub Hrubeš, 13. Jakub Hejzlar, N Jan Plášil - 14. Adam Kopřiva, 19. Patrik Cakl, 21. Matyáš Pechar, 27. Daniel Seidl; rozhodčí: Jan Šubrt - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4 + Josef Dalibor 5:5; využití: 2:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Lukáš Gregor ?; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Dalibor Thoma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jan Plášil a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Patrik Cakl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jan Plášil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Dalibor Thoma a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jakub Hejzlar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Daniel Seidl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč Jakub Hrubeš , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:56
Vyloučen hráč David Klabzuba družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
44:46
Timeout Floorball Club FALCON
42:36
Vyloučen hráč Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
40:32
Vyloučen hráč Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:26
Timeout OLYMP FLORBAL
35:49
Vyloučen hráč Jakub Veselý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Daniel Seidl bez asistence (4:4).
24:43
Vyloučen hráč Antonín Háček družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
20:39
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Matyáš Prchlík (4:3).
18:36
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval Dalibor Thoma (4:2).
18:25
Vyloučen hráč Matěj Soufflet družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
18:01
Vyloučen hráč Josef Dalibor družstva Floorball Club FALCON na 5 minut za hrubost.
15:00
15:00
13:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Adam Kopřiva, asistoval Přemysl Machek (4:1).
12:23
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hejzlar, asistoval Jan Plášil (4:0).
10:26
Vyloučen hráč Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
09:43
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hrubeš z trestného střílení (3:0).
08:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jan Plášil, asistoval Jakub Hejzlar (2:0).
08:19
Vyloučen hráč David Klabzuba družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
04:43
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jan Plášil, asistoval Jakub Došek (1:0).