3:2
2:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:7pn
5. Roman Major, 7. Adam Lešuk, 21. Jiří Dolejš, 24. David Zeman, 30. Adam Lešuk, 35. Pavel Paulát, 35. Martin Eliáš, N Martin Eliáš - 3. Šimon Jakub Král, 8. Ondřej Zelený, 28. Viktor Císař, 29. Matěj Šaroch, 39. Tadeáš Doucha, 43. Šimon Jakub Král, 45. Jan Pinkas; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: David Křeček ? - Alexandre Bouazra ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:3;

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Martin Eliáš a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Ondřej Zelený a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Pavel Paulát a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Jan Prošek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Adam Lešuk a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Šimon Jakub Král a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Tadeáš Doucha (7:7).
42:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Richard Kellenberger (7:6).
41:27
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
38:23
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
38:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Matěj Šaroch (7:5).
36:16
Vyloučen hráč Martin Rajniš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
34:19
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš bez asistence (7:4).
34:08
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Paulát bez asistence (6:4).
31:35
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
30:35
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:31
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Ondřej Zelený.
29:16
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Eliáš (5:4).
28:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Ondřej Zelený (4:4).
27:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Císař, asistoval Jan Pinkas (4:3).
23:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Zeman bez asistence (4:2).
20:15
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jiří Dolejš, asistoval Pavel Paulát (3:2).
15:00
15:00
11:34
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
07:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Jan Pinkas (2:2).
06:13
04:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Roman Major, asistoval Pavel Paulát (1:1).
02:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Jan Pinkas (0:1).