3:1
0:2
- : -

OpenCamps Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:3
2. Karolína Bláhová, 4. Kateřina Fialová, 8. Kateřina Fialová - 4. Aneta Salehová, 13. Sabina Siňorová, 22. Sabina Siňorová; rozhodčí: Jakub Flek - Jessica Keszi; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Juliana Fajčíková ? - Nicol Drábková ?; po třetinách: 3:1, 0:2;
24:00
21:30
A to se jim také daří!
21:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sabina Siňorová, asistoval Kristina Venerová (3:3).
20:50
Chodov má jedinečnou šanci srovnat.
20:07
Vyloučen hráč Karolína Bláhová družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:10
Doufáme, že už se nebudou trefovat žádní nováčci, docházejí nám míčky....
12:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sabina Siňorová, asistoval Tereza Míková (3:2).
12:08
Na chodovské střídačce zřejmě došlo k nějaké domluvě a Chodovanky rychle snižují.
12:00
12:00
11:38
Perfektní zákrok Chodovské golmanky. Podruhé ji zachránila tyčka.
07:17
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fialová, asistoval Barbora Šulcová (3:1).
07:17
A opět Tatran skóruje a zvyšuje na 3:1. Zdá se, že se Chodov ještě neoklepal z prohry s Bohemians.
03:42
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fialová bez asistence (2:1).
03:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Aneta Salehová, asistoval Tereza Míková (1:1).
01:58
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Karolína Bláhová bez asistence (1:0).