4:1
2:1
- : -

Z.F.K. Petrovice B - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 7:3
3. Marek Cihelka, 18. Daniel Olšák, 19. Martin Schulhauser, 23. Vítězslav Růžička, 26. Jiří Mareš, 28. Roman Ochodek, 30. Radim Madecký - 13. Václav Pála, 25. Martin Musialek, 27. Martin Musialek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1;
39:00
37:55
Vyloučen hráč Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
29:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Radim Madecký, asistoval Vítězslav Růžička (7:3).
27:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Martin Schulhauser (6:3).
26:12
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Martin Musialek bez asistence (5:3).
26:00
26:00
25:45
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jiří Mareš, asistoval David Tomala (5:2).
24:17
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Martin Musialek, asistoval Michal Slovak (4:2).
22:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Roman Ochodek (4:1).
18:26
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (3:1).
17:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Daniel Olšák, asistoval Jiří Mareš (2:1).
13:00
13:00
12:38
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil Václav Pála, asistoval Michal Slovak (1:1).
11:04
Vyloučen hráč Jiří Pecen družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
02:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Marek Cihelka, asistoval Roman Ochodek (1:0).