3:0
2:3
- : -

Florbal Ústí B - DDM Dynamo Teplice B 6:3
9. Lukáš Krušina, 15. Ondřej Werner, 19. Ondřej Werner, 22. Lukáš Krušina, 28. Lukáš Krušina, 34. Jonáš Bursík - 28. Štěpán Hájek, 29. Ondřej Rejcha, 30. Jan Liška; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: David Pyskatý ? - Matyáš Desenský ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:3;
36:00
35:47
Vyloučen hráč Jan Veselý družstva DDM Dynamo Teplice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:12
Vyloučen hráč Štěpán Hájek družstva DDM Dynamo Teplice B na 2 minuty za sekání.
33:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jonáš Bursík bez asistence (6:3).
29:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Jan Liška, asistoval Jaroslav Skramušský (5:3).
28:06
Timeout Florbal Ústí B
28:06
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Ondřej Rejcha, asistoval Jan Veselý (5:2).
28:06
Domácí pod hrozbou otočení skóre se uchýlili k třiceti vteřinové poradě.
27:52
Branku družstva DDM Dynamo Teplice B vstřelil Štěpán Hájek, asistoval Jan Veselý (5:1).
27:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Petr Dunaj (5:0).
25:01
Timeout DDM Dynamo Teplice B
24:18
Vyloučen hráč Jaroslav Folk družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:18
Vyloučen hráč Karel Hais družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
21:02
18:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ondřej Werner, asistoval Jakub Čečák (3:0).
14:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Ondřej Werner, asistoval David Pyskatý (2:0).
12:00
12:00
08:52
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Krušina, asistoval Michal Arnold (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice B:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: David Pyskatý; hráči v poli: Karel Hais, Michal Arnold, Jaroslav Folk, Petr Dunaj, Lukáš Krušina