1:3
1:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 6:5
10. Michal Hřebíček, 10. Ondřej Stloukal, 14. Kryštof Ille, 18. Ondřej Šimek, 28. Vojtěch Koutný, 45. Jakub Tejnor - 3. Lukáš Vácha, 24. Jindřich Hrdý, 34. Jindřich Hrdý, 40. Petr Žáček, 53. David Caha; rozhodčí: Kamil Vraspír - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 33 - Lukáš Bicek 42; po třetinách: 4:1, 1:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas ve výborném tempu, kdy jsme po první třetině měli solidní náskok, ale posléze přišlo několik chyb, díky kterým jsme vypadli na část zápasu z tempa. Třetí třetina na morál a 3 body doma. Kryštofovi přejeme brzké uzdravení a soupeři za utkání.
60:00
Komentář vedoucího hostů Marka Fučíka: Bohužel jsme nezachytili soupeřovo začátek a několika chybami jim nabídli vedení. Potom jsme přepnuli na vyšší tempo a soupeře ve druhé třetině nenechali hrát jejich hru. Ve třetí už to bohužel nevyšlo. Pozdravuji Kryštofa a doufám, že brzy bude schopen naskočit zpět do utkání. Gratulace k vítězství.
60:00
59:48
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
56:21
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
52:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Robin Podlaha (6:5).
44:38
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Šimek (6:4).
44:03
Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil Jan Cihlář.
40:00
40:00
39:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval Marek Fučík (5:4).
33:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Robin Podlaha (5:3).
31:56
Vyloučen hráč Tomáš Karas družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
27:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Michal Hřebíček (5:2).
23:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Tomáš Zelinka (4:2).
20:00
20:00
17:53
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Jindra (4:1).
13:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Jindra (3:1).
09:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal bez asistence (2:1).
09:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Ondřej Stloukal (1:1).
08:47
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
02:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval Jakub Tomšíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: David Řehoř, David Caha, Petr Žáček, Lukáš Vácha, Martin Vacek
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Jan Cihlář, Martin Novák, Michal Hřebíček, Vojtěch Koutný, Ondřej Stloukal