3:6
5:3
- : -

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:12
28. Jiří Zmatlík, 36. Jan Zoufalý, 38. Filip Kučera, 44. Michal Fišera, 45. Štepán Švejda, 53. Marek Korych, 55. Marek Korych, 60. Jakub Pařízek - 3. Štěpán Kaleta, 11. Adam Choma, 17. Štěpán Kaleta, 24. Adam Choma, 29. Jan Vojáček, 31. Tomáš Hanzlík, 31. Jan Vojáček, 35. Adam Zubek, 37. Jan Vojáček, 43. Vojtěch Šimík, 49. Martin Gattnar, 52. Adam Zubek; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Marek Macík 13 - Petr Maláč 15; po třetinách: 0:3, 3:6, 5:3;
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 10(23) hosté 7(25)
60:00
Komentář trenéra hostů pana Václava Gurkovského: 50 minut velká pohoda, pak jsme 10 minut bránili oslabení 5 proti 6 a to nám, no, moc nešlo. Inkasované góly trošku kazí dojem z předvedené hry, děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 5 Michal Fišera; hosté 40 Jan Vojáček
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Šáchy: Utkání dnes začalo ve vysokém tempu, bohužel pouze ze strany soupeře. První třetinu jsme prohráli většinu soubojů a rozdíl ve skóre mohl být ještě větší. V druhé polovině druhé třetiny jsme se teprve začali dostávat do zápasu. Teď se musíme dobře připravit na zítřek. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Štepán Švejda (8:12).
59:44
Kosmetická úprava skóre od Pařízka.
59:14
Pařízek si hbitě zpracoval vysoký míček.
58:18
Zoufalý pálí mimo tři tyče, tohle už domácí nemají šanci vyrovnat.
57:05
Kučera zbytečně sestřelil obránce při napadání.
56:25
Hosté se houževnatě brání.
55:52
Fišera položen na zem, ale rozehrávat budou Vítkovice.
54:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jan Zoufalý (7:12).
54:51
Korych umístil míček milimetrově k tyčce a snižuje rozdíl na pět branek.
53:40
Vyhnánek nedokázal skákavý míček usměrnit za brankářova záda.
52:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Michal Fišera (6:12).
52:36
Fišera z rohu sklepl míček na nabíhajícího Korycha, který propálil všechno, co mu stálo v cestě.
51:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (5:12).
51:22
Precizně vyřešená akce 2 na 1, pro které Zubek trefuje přesně.
51:06
Fišerův faul na útočné polovině a Macík musí zpět do své klece.
50:33
Domácí zkouší hru bez brankáře.
49:58
Korychova další střela opět zablokována.
48:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Matyáš Gryz (5:11).
48:50
Zoufalý namazal před branku, Gryz rychle přihrál Gattnarovi, který prostřelil bezmocného Macíka.
47:50
Vojáčkova rána míří jenom doprostřed brány, kde je připravený Macík.
46:50
Domácí tlačí a ženou se za vyrovnáním, podaří se jim to?
45:53
Kučera nedokázal dostatečně zvednout míček a Maláč zasahuje.
45:33
Korych rozvlnil pouze boční síťku.
44:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Michal Fišera (5:10).
44:46
Fišera nabil Švejdovi, který poslal neskutečný granát do šibenice.
43:40
Kučera promeškal vhodnou chvíli k vyslání střely a narval míček pouze do bloku.
43:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Marek Korych (4:10).
43:05
Korych z rohu našel na středu Fišeru, který trefil odkrytou část branky.
42:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík bez asistence (3:10).
42:20
Šimík natáhl ke střele, která skončila přesně pod břevnem.
41:55
Hložek u mantinelu ukázal svou hokejovou minulost.
40:54
Korych obešel dva hráče, ale svou střelu namířil pouze do bloku.
40:00
40:00
V divoké druhé dvacetiminutovce jsme viděli 9 gólů. Dvě třetiny z toho dokázali vsítit hráči Vítkovic, hattrick zaznamenal Vojáček. O tom, kdo si dnes odnese tři body za výhru, už je nejspíš rozhodnuto.
40:00
Střetly v 2. třetině (celkem): domácí 4(13) hosté 10(18)
40:00
39:19
Hráči v černých dresech dnes nemají svůj den. Přečíslení 3 na 1 nedokázali vůbec zakončit.
38:52
Macík vyráží dělovku hostujícího útočníka.
37:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Štepán Švejda (3:9).
37:56
Kučera se hned po návratu z trestné zapojil do útoku a Švejda ho našel naprosto přesně.
37:12
Martínek nastartoval u vlastní branky a předložil míček Zoufalému, který ale skákavou přihrávku nedokázal usměrnit do branky.
36:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Štěpán Kaleta (2:9).
36:41
Vojáček předběhl Fišeru a lehkým obloučkem přehodil padajícího Macíka.
35:48
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:48
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
35:48
Kučera zbytečně oplatil a uvidíme hru 4 na 4.
35:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Marek Korych (2:8).
35:18
Vyhnánek nastřelil jenom obětavý blok hostujícího hráče.
34:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Adam Palčinský (1:8).
34:22
Zubek z velkého brankoviště poslal míček až za brankovou čáru.
33:43
Vítkovice pokračují v tlaku.
32:17
Nejprve Korych nenašel na středu Švejdu. Z následného brejku se ale s nepřesností potkala i akce Vítkovic.
31:42
Vyhnánek podklouzl, ale ještě před pádem stihl odevzdat míček spoluhráči.
30:41
Timeout Technology Florbal MB
30:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Jakub Neděla (1:7).
30:41
Další rychlá branka, druhý gól Vojáčka. Domácí reagují oddechovým časem.
30:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík bez asistence (1:6).
30:00
Přesně v polovině základní hrací doby přidává šestou branku svého týmu Hanzlík.
28:43
Hložek z velkého úhlu trefil pouze boční konstrukci branky.
28:21
28:21
Ale je to znovu o čtyři branky, o rychlou odpověď se postaral Vojáček.
27:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Zmatlík bez asistence (1:4).
27:56
Chyba v rozehrávce. Zmatlík si poté prohodil beka a přesnou střelou o tyčku poprvé prostřeluje Maláče!
26:28
Poté, co si Pařízek vymotal dva hráče, mu míček sjel z hole. Musel za něj zastoupit Seibert, který vzniklou situaci odbránil.
25:44
Maláč stále bezchybně stráží svou svatyni.
24:01
Seibert pálí vysoko nad.
23:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jan Vojáček (0:4).
23:35
Ťukec až do prázdné branky a už je to o 4 góly.
22:57
Macík měl opět velkou dávku štěstí, na tento míček by nemohl dosáhnout.
21:56
Obrovský tlak Vítkovic skončil nepřesnou střelou.
20:50
Fišera namazal, ale Macík uhasil skvělým zákrokem nebezpečnou situaci.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 9 hosté 8
20:00
Dvakrát se v první třetině dokázal prosadit Kaleta, mezi jeho góly se trefil ještě Choma, a tak hosté vedou o tři branky.
20:00
19:50
Vyhnánek přistrčil hráče, ale zatím stále bez vyloučení.
18:45
Macík hbitě vykopl nohu a odkopl míček z nebezpečné zóny.
17:56
První lajna Vítkovic posledních pár střídání jasně přehrává své protivníky, tentokrát bez gólového zakončení.
16:59
Drobný Fišera poslal za mantinel o hlavu většího protihráče.
16:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Choma (0:3).
16:16
Kaleta prošel středem hřiště jako nůž máslem a svou střelu umístil přesně k Macíkově tyčce.
15:24
Pařízek natrefil hned prvního hráče, naštěstí pro něj se k němu míček odrazil zpět.
14:27
Fišera si prohodil obránce a dostal se i do střely, ale netrefil zařízení.
13:26
Po krosu se ke střele dostal Zmatlík, ale Maláč se stihl včas přesunout.
12:39
Gollova rána orazítkovala tyčku! Obrovské štěstí pro brankáře, který vůbec nic neviděl přes stínící hráče.
11:56
Herně jsou na tom domácí daleko lépe, ale Maláč je zatím bezchybný.
10:49
10:49
A hosté už vedou o dvě branky, svůj druhý dnešní bod si připisuje Choma.
10:30
Hložek obdržel nepříjemný hit do obličeje, rozhodčí si ho ale vůbec nevšiml.
09:26
Fišera nabil na střed Zoufalému, který však míček napálil pouze do Maláče.
08:07
Rychlý brejk Boleslavi končí nepřesnou nahrávkou Hájka.
07:05
I přes svůj malý vzrůst chodí Martínek do soubojů s obrovským nasazením.
06:28
Macík si poprvé sáhl na míček za hry.
05:59
Korych se neprocpal ke střele.
05:14
Martínek si u mantinelu pomohl nedovoleně, rozehrávka pro hostující hráče.
03:53
Další střela od Pařízka. Nyní byl chvíli volný na středu, dostal přihrávku, ale ránu mu nesedla a po zemi se sotva dokutálela k brankářovi.
02:23
02:23
Nedůrazný přístup před brankou, po kterém Kaleta propálil Macíka na přední tyč.
02:02
Také Pařízek prověřuje Maláče, ten opět kryje.
01:11
Goll vyslal na branku první střelu zápasu, gólman vyráží.
00:24
Korych prošvihl. Naštěstí svou holí netrefil žádného hráče.
00:01
Úvodní buly pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Štěpán Kaleta, Ondřej Čech, Jakub Neděla, Adam Choma, Jan Vojáček
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Jakub Pařízek, Michal Fišera, Jan Zoufalý, Marek Korych, Štepán Švejda
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a hosty z Vítkovic. Oba týmy budou dnes v trochu oslabené sestavě, protože někteří talentovaní jedinci nastoupí později za "A" týmy.