4:1
3:2
- : -

SC Podještědí Český Dub - FBK Gladiators Česká Lípa 13:3
1. Stanislav Pokorný, 9. Petr Smrkovský, 9. Michal Třešňák, 11. Pavel Dostál, 12. Petr Smrkovský, 13. Martin Tvrzník, 20. Petr Smrkovský, 21. Dominik Bolina, 24. Petr Smrkovský, 24. Petr Smrkovský, 31. Michal Třešňák, 33. Pavel Mužák, 39. Petr Smrkovský - 19. Václav Tatíček, 31. Václav Tatíček, 32. Václav Tatíček; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Novotný; vyloučení: 1 + Pavel Dostál 5:3; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Vladimír Glaser ? - Lukáš Klíma ?, Miroslav Pytloun ?; po třetinách: 6:0, 4:1, 3:2;
45:00
38:46
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (13:3).
37:19
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva SC Podještědí Český Dub na 5 minut za hrubost.
32:19
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Pavel Mužák, asistoval Dominik Bolina (12:3).
31:21
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Václav Tatíček, asistoval Jakub Malinovský (11:3).
30:33
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Václav Tatíček, asistoval Lukáš Stránský (11:2).
30:22
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Stanislav Pokorný (11:1).
30:00
30:00
28:43
Vyloučen hráč Václav Tima družstva FBK Gladiators Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
26:13
24:50
Vyloučen hráč Daniel Klement družstva FBK Gladiators Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
23:35
23:21
20:05
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Dominik Bolina bez asistence (8:1).
19:34
18:38
Branku družstva FBK Gladiators Česká Lípa vstřelil Václav Tatíček, asistoval Václav Tima (6:1).
15:00
15:00
14:40
Vyloučen hráč Phuc Le Dinh družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
12:43
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Martin Tvrzník, asistoval Michal Třešňák (6:0).
12:43
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Pytloun družstva FBK Gladiators Česká Lípa
11:29
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Pavel Mužák (5:0).
10:20
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Pavel Dostál, asistoval Vladimír Glaser (4:0).
10:20
Nováček Dostál dává gól
08:56
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil Michal Třešňák bez asistence (3:0).