8:2
2:0
- : -

Technology Florbal MB - Sokoli Pardubice 13:4
13. Jakub Pařízek, 13. Štepán Švejda, 20. Adam Hájek, 21. Filip Kučera, 22. Marek Korych, 23. Filip Hložek, 25. Marek Korych, 26. Sebastián Šlechta, 29. Štepán Švejda, 30. Filip Hložek, 37. Zdeněk Vyhnánek, 45. Jakub Pařízek, 58. Marek Korych - 7. Michael Souček, 17. Michael Souček, 33. Michael Souček, 39. Michael Souček; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Marek Macík 13 - Matěj Denemark 19; po třetinách: 3:2, 8:2, 2:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 9:3. Celkově 32:17.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Šáchy: "První třetina byla z naší strany plná laxnosti a naivity. Ve druhé se náš výkon zlepšil a díky produktivitě jsme zápas rozhodli. Ve třetí třetině se bohužel zápas pouze dohrával. Díky soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra hostí pana Milana Randy: "Dnes velký špatný. Nestíhali jsme kondičně a všechny ostatní věci se na to pak automaticky nabalily. Dnes to nebylo dobrý..gratulace soupeři."
60:00
58:54
Martínek přečetl výhoz brankáře, ale jeho zakončení bylo ležérní.
57:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Zdeněk Vyhnánek (13:4).
57:32
Korych 2x za sebou dostal nabito. Druhá rána úspěšná a máme tu další hattrick!
56:46
Hezká akce hostí, Fišera byl připraven a skvělým blokem zastavuje střelu.
55:58
Ojedinělá šance, Martínek přestřeluje,
55:20
Zápas se už pozvolna dohrává.
53:05
Hra se teď odehrává ve středním pásmu. Vidíme mnoho ztrát.
50:11
Akce Pařízek - Hložek neúspěšná.
46:12
A znovu Vyhnánek sám před brankářem. Znovu neúspěšně.
44:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Daniel Goll (12:4).
43:58
Vyhnánek opět sám na gólmana, tentokrát mu míček sjel po čepeli.
42:16
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Filip Hložek.
42:16
Vyhnánek byl faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení. To neproměnil Filip Hložek.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:7.
40:00
38:33
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Patrik Bartoš (11:4).
38:33
Souček je dnes při chuti. Bohužel pro hostující tým je na to dnes sám.
36:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Marek Korych (11:3).
36:13
Domácí šli sami 2 na brankáře. Vyhnánek to vzal na sebe a se štěstím procedil balonek pod brankářem.
32:47
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Marek Macek (10:3).
32:47
Tak i Pardubice se prosazují. Na zadní tyči zůstal úplně volný Souček a završuje tak hattrick.
29:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Hložek, asistoval Adam Hájek (10:2).
29:32
Hložek je dnes při chuti a vymetá krásnou střelou druhou pavučinku.
28:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (9:2).
28:51
Rychle využitá přesilovka. Vyhnánek předložil na střed Švejdovi a ten neměl problém uklidit za záda brankáře.
28:36
Vyloučen hráč Matyáš Mík družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:03
Hezká kombinace domácích, brankář si připisuje zákrok.
25:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Filip Kučera (8:2).
25:26
Kučera výborně napadal, po zisku předložil Šlechtovi, ten se nemýlil.
24:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jakub Pařízek (7:2).
22:26
21:39
Timeout Sokoli Pardubice
21:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Michal Fišera (5:2).
21:39
Krásná individuální akce Korycha. Nejdříve vykoupal v rohu 2 obránce, poté si najel na střed a vymetl pavučinky.
21:39
Pardubice jsou teď opaření. Po timeoutu znovu inkasují.
20:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera bez asistence (4:2).
20:19
Hned na začátku 2. třetiny se střelou pod horní tyč trefuje Kučera.
20:00
20:00
Střely po první třetině 12:7.
20:00
19:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Adam Hájek, asistoval Daniel Goll (3:2).
19:14
Goll výborně ustál souboj u mantinelu a posunul Hájkovi, ten prostřelil pod rukou brankáře a Boleslav si odnáší do šatny vedení 3:2.
16:47
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Richard Denkstein (2:2).
16:23
Z postupné rozehry se dostal ke střele Hložek, brankář opět vyráží maskou.
12:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Daniel Martínek (2:1).
12:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Sebastián Šlechta (1:1).
11:57
Opět Hájek střílí, tentokrát trefuje masku.
11:57
Nejdříve z výběhu srovnává střelou z výběhu Pařízek. Chvíli poté posílá svůj tým do vedení z dorážky Švejda.
11:43
Krásná kombinace domácích. Hájek pouze do ramene.
10:35
Pařízek nahazuje, Korych nedokázal dorazit za záda brankáře.
06:50
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Marek Weinelt (0:1).
06:50
Nejdříve po krosové nahrávce a následné střele Weinelta skvěle Macík. Nakonec se z dorážky díky Součkovi Pardubice prosazují a využívají přesilovku.
06:27
Vyloučen hráč Jakub Pařízek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
05:19
Fišera výborně za svou bránou uhrál souboj, poté vyslal Hájka na steč, ten bohužel neproměňuje.
03:12
Šlechta krosovkou našel volného Zoufalého, opět skvělý zákrok golmana.
02:26
I na druhé straně zvoní tyč.
01:25
Martínkova dělovka z poloviny hřiště končí na tyči.
00:50
Šlechta nasadil jesličky hostujícímu obránci, poté skvělý zákrok brankáře.
00:20
Úvodní buly pro domácí a hned první ohrožení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Richard Denkstein, Marek Weinelt, Marek Macek, Michal Smola, Michael Souček
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Jakub Pařízek, Martin Sobotka, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera