5:5
1:2
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC ZŠ Uničov 11:9
7. Jaromír Filip, 9. Jaromír Filip, 9. Ondřej Janáč, 11. Jaromír Filip, 16. Tomáš Zakopčan, 32. Ondřej Miškov, 33. Tomáš Zakopčan, 37. Dominik Fňukal, 38. Filip Fňukal, 40. Tomáš Zakopčan, 54. Jaromír Filip - 5. Daniel Zmrzlý, 12. Jakub Zámečník, 29. Michal Dohnal, 33. Daniel Zmrzlý, 35. Jakub Zámečník, 38. Jakub Zámečník, 39. Jakub Zámečník, 50. Martin Mirga, 54. Zdeněk Marčon; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 5:4; využití: 3:2; diváků: 50; zásahy brankářů: René Frydrych 22 - Adam Doušek 22; po třetinách: 5:2, 5:5, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Lukáše Jemelky:neskutečný výkon bohužel k bodům nestačil ale potrápit takhle favorita před mýma klukama smekám klobouk. Jedeme dál. Díky soupeři za super zápas
59:59
Komentář trenéra domácích: "Dneska pro nás důležitý a těžký zápas, který jsme zvládli. Jsme rádi za vítězství, podali jsme dobrý výkon. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za utkání"
59:53
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vražení zády.