1:2
0:3
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Ossiko Třinec 2:6
7. Adam Lehnert, 23. Jakub Hronek - 5. Adam Szkandera, 19. Šimon Czernek, 19. Jan Kyselý, 26. Šimon Czernek, 30. Jakub Molin, 36. Pavel Lasota; rozhodčí: Jakub Čermák - Matyáš Šindler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tadeáš Beil ? - Ondřej Sobol ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:3;
36:00
35:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Pavel Lasota, asistoval Jan Kováč (2:6).
32:41
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
29:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Molin, asistoval Pavel Lasota (2:5).
27:06
Vyloučen hráč Šimon Czernek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
25:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Šimon Czernek, asistoval Adam Szkandera (2:4).
24:00
24:00
22:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jakub Hronek bez asistence (2:3).
18:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Kyselý, asistoval Adam Kuchejda (1:3).
18:09
15:44
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
06:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Adam Lehnert, asistoval Matěj Krušberský (1:1).
04:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adam Szkandera, asistoval Šimon Czernek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Čermák a Matyáš Šindler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Ondřej Sobol; hráči v poli: Jan Kováč, Martin Cemerek, Jakub Molin, Jiří Martynek, Pavel Lasota