1:0
4:6
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod 8:6
12. Daniel Chatrný, 13. Lukáš Pobořil, 14. Lukáš Pobořil, 30. Maxim Grega, 37. Lukáš Pobořil, 38. Šimon Soukup, 45. Daniel Chatrný, 45. Šimon Soukup - 31. Martin Malůš, 33. Martin Ležatka, 36. Martin Ležatka, 40. Martin Ležatka, 42. Martin Ležatka, 42. Erik Kouřil; rozhodčí: Karolína Spurná - Jana Cholková; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 14 - Ondřej Buráň 13; po třetinách: 3:0, 1:0, 4:6;
45:00
Komentář trenéra hostů: Pěkný začátek zápasu jen jsme zbytečně pustili do hry soupeře ve třetí třetině. Děkuji
45:00
Komentář trenéra domácích: Díky soupeři za pěknou hru.
45:00
44:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Nikodem Gawronski (8:6).
44:24
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
44:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (7:6).
43:23
Timeout Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
41:57
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (6:6).
41:28
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (6:5).
39:30
37:17
36:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval David Slončík (5:3).
35:54
34:05
Vyloučen hráč Petr Vítovec družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
33:37
Vyloučen hráč Tomáš Řihák družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
32:25
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Tomáš Řihák (4:2).
30:34
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Malůš, asistoval Martin Ležatka (4:1).
30:00
30:00
29:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval David Slončík (4:0).
23:40
Antoniazi dnes má svůj den.
18:11
Chatrný tvrdý v souboji.
16:55
Ostravští závidí klukům z Brodu jejich dresy a každý hráč si chce kousek dresu urvat pro sebe.
15:00
15:00
13:43
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Nikodem Gawronski (3:0).
13:20
Vyloučen hráč Tomáš Řihák družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
12:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Matěj Přindiš (2:0).
11:38
Chatrný krásnou střelou z půlky překonal brankáře hostů.
11:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Nikodem Gawronski (1:0).
06:05
Antoniazi předvádí výborný zákrok.
02:20
Brod hraje na hraně faulu, Ostrava se zatím nezvládá adaptovat.
00:48
Brod střílí ze všech pozic.
00:01
Buly pro Ostravu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karolína Spurná a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Petr Vítovec, Šimon Soukup, Daniel Chatrný, Richard Pum, Nikodem Gawronski