0:1
4:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Draci Říčany 5:6
9. Jan Prošek, 40. Jan Prošek, 44. Matěj Šaroch, 44. Ondřej Zelený, 45. Vojtěch Doucha - 11. Michal Strieženec, 28. Michal Strieženec, 37. David Tománek, 40. David Tománek, 41. David Tománek, 41. Vojtěch Honzák; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 5 + Tadeáš Doucha OS:1; využití: 0:3; diváků: 24; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:4;
45:00
44:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Doucha bez asistence (5:6).
44:14
Timeout FBC Draci Říčany
43:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Vojtěch Doucha (4:6).
43:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Richard Kellenberger (3:6).
40:56
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
40:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Tomáš Zicha (2:6).
40:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Ondřej Kubeš (2:5).
39:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Prošek, asistoval Jan Pinkas (2:4).
39:24
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
39:24
Vyloučen hráč Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
39:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Jakub Vykouk (1:4).
38:25
Vyloučen hráč Šimon Jakub Král družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
38:00
Vyloučen hráč Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
36:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Tomáš Zicha (1:3).
34:15
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:56
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil David Tománek.
27:45
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Michal Strieženec, asistoval Vítězslav Špok (1:2).
15:00
15:00
12:18
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:24
10:19
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Ondřej Zelený.
08:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Prošek, asistoval Jakub Jestříbek (1:0).