4:4
4:3
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 10:11pn
5. Adam Kavalier, 13. Tomáš Sadil, 22. Tomáš Sadil, 22. Tomáš Hruška, 29. Matyáš Hanzlík, 30. Tomáš Sadil, 34. Tomáš Hruška, 36. Tomáš Hruška, 40. Matyáš Hanzlík, 43. Matyáš Hanzlík - 3. David Křeček, 12. Adam Lešuk, 14. Robert Křikava, 19. Adam Lešuk, 20. Martin Eliáš, 26. Robert Křikava, 26. Pavel Zít, 33. Adam Lešuk, 35. Adam Lešuk, 37. Roman Major, N Adam Lešuk; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 3:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - David Křeček ?; po třetinách: 2:3, 4:4, 4:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice ORKA hráč Matěj Čech , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Pavel Paulát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice ORKA hráč Tomáš Hruška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Adam Lešuk a vstřelil rozhodující gól (10:11).

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice ORKA hráč Matyáš Hanzlík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Martin Eliáš a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:59
Vyloučen hráč Tomáš Sadil družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
44:30
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
42:11
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Hanzlík, asistoval Tomáš Sadil (10:10).
41:28
Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil Tomáš Hruška.
39:20
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matyáš Hanzlík, asistoval Adam Kavalier (9:10).
36:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Roman Major, asistoval Pavel Paulát (8:10).
35:37
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (8:9).
34:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval David Zeman (7:9).
33:06
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Tobiáš Chaloupka (7:8).
32:33
31:06
30:00
30:00
29:25
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Matěj Bača (6:7).
28:03
26:23
Vyloučen hráč David Zeman družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Zít, asistoval Martin Eliáš (4:7).
25:17
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Robert Křikava, asistoval Pavel Paulát (4:6).
21:38
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Jiří Marvan (4:5).
21:21
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Tomáš Hruška (3:5).
20:59
Vyloučen hráč Pavel Paulát družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
19:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Eliáš z trestného střílení (2:5).
18:02
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Martin Eliáš (2:4).
15:00
15:00
13:45
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Robert Křikava, asistoval Roman Major (2:3).
12:11
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Adam Šindelář (2:2).
12:05
Vyloučen hráč David Zeman družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
11:51
05:15
Vyloučen hráč Adam Šindelář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
04:26
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Adam Kavalier, asistoval Matěj Čech (1:1).
03:23
Vyloučen hráč Pavel Zít družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
02:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Křeček bez asistence (0:1).