2:3
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FbC Asper Šumperk 2:5
44. David Pišek, 50. Michael Dougi - 10. Jiří Trávníček, 27. Jindřich Kamler, 46. Michal Šíma, 48. Jiří Trávníček, 52. Michal Šíma; rozhodčí: Radek Šiška - Lukáš Axmann; vyloučení: 5 + Michal Příhoda 5 + OS:2; využití: 0:2; diváků: 111; zásahy brankářů: Petr Bárta 20 - Antonín Byvan 13; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:3;
60:00
Zápas měl všechno, za stole pořadatelů, Váš Libo*r
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas. Barťas předvedl super výkon, nás dnes trápila koncovka.
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme Šumperku za zápas. I když se nám drželo dlouho držet na dostřel, tak musíme uznat, že Asper byl po celý zápas lepší. Výborný výkon předvedl náš golman. Ovšem, co předvedli dva rozhodčí, to je jako, když pustíte poloslepé muflony do lunaparku. Jestli takovéto kopyta pískají celostátní soutěž, tak nechci vidět, kdo bude delegován na regionálku. Děkujeme unii za pokutu. To víme, že vám jde. Sláva ČFBU!
60:00
58:25
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
58:25
Absolutní neukázněnost našeho starého známého Maxíka, avšak my už víme
53:48
Vyloučen hráč Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 5 minut za hrubost.
53:48
Vyloučen hráč Michal Příhoda družstva FBK Jeseník - osobní trest.
53:48
Vyloučen hráč Michal Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
53:48
Moc vám nedokážu vysvětlit co se dělo, zápis mi dal zabrat při rozdělování trestů
53:30
Petr Bárta, tohle jméno si zapamatujte. Opět a opět drží jeseník nad vodou
51:56
Střela cukety vypadala na tečovaný pokus, avšak se jednalo o střelu cca 5 metrů vedle brány
51:21
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jindřich Kamler (2:5).
51:21
zbytečná vyloučení domácí velice sráží, opět proměněná přesilovka
50:13
Vyloučen hráč Marek Viterna družstva FBK Jeseník na 2 minuty za bránění ve hře.
50:13
vyloučení velice přísné, ale neviděl jsem to
49:37
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Michael Dougi, asistoval Zbyněk Slováček (2:4).
49:37
Jako slepej k houslým k tomu přišel, avšak jako starý mazák zakončil
49:00
Halou se ozývá chorály místních fanoušků, trošku jim to neladí, za to hluční jsou dost
47:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (1:4).
47:15
Trávis ukázal v čem je jeho síla, sám překonal jesenickou obranu, sám dorazil vlastní střelu, potřebuje ten kluk vůbec spoluhráče ?
45:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (1:3).
45:42
trošku jsem to zakřikl, nu což
45:38
Incredible sum,o Hulk v domácí bráně !!!
45:05
Šumperku se přesilovky ale vůůůbec nedaří
44:10
rage na straně domácích, Dááávid (opět on), neudržel nervy na uzdě a opět tzv na Bedlu osočil rozhodčí. Odměnou mu budiž 2 trestné minuty
43:58
Vyloučen hráč David Pišek družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
43:30
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Marek Viterna (1:2).
43:30
Jeseník to odšpuntoval a krásnou akcí skoroval Dáááávid
42:08
Gólová akce na hokejkách domácí týmu ... Po individuální akci Dáávida a rychlé narážečce s mladou plísní, právě zmíněný dáávid minul odkrytou kasu
40:02
Klasické buly v podání jesenického Jidáše skončilo ohrožením branky hostů
40:00
40:00
39:30
poslední půlminutka se odehrála v absolutním klídečku. tímto zdravím veškeré fanoušky a hráče, kteří se zápasu nemohou zúčastnit
37:11
Neuvěřitelné štěstí na domácí straně, několik šancí vlastní neschopností nedokázali zužitkovat hostující manšaft
36:25
Po minutě na trestné lavici se rozhodl Mišák naskočit na plochu, po našem upozornění, že přesilovka stále probíhá, ihned opustil hrací plochu
35:35
Vyloučen hráč Michael Dougi družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:45
emoce se vaří, tudíž přikládám jednoduchý recept na Stone Baked mraženou pizzu. Rozehřejeme troubu, rozbalíme pizzu, pizzu vložíme do trouby, po několika minutách vytáhneme spálenou pizzu, naštveme se
33:06
obrovský rage na hostující střídačce, vše šumperskému hráči prošlo,bylo to tak nějak na Bedlu
32:22
několika skvělými zákroky se prezentoval domácí golman, který drží jesenické naděje
30:45
Martin Přííhoda právě uplatni svůj nepřehled .. opravdu neznám jiného hráče, který nedokáže zavčasu přihrát svému spoluhráči v lepší pozici. Následoval tvrdý direkt na golmanovu hlavu, naštěstí je v pořádku
29:25
SKrrrr
28:48
Mega fatál Pišila :D :D sorry hoši, bráááááácho
26:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Petr Matěj (0:2).
26:42
sorry gol jsem neviděl
26:00
nadějné přečíslení 3 na 2 vyřešil náš Vidnavský Speedy gonzalez Dougi střelou z deseti metrů po zemi
25:40
trošku mi mrznou ruce
25:03
Jeseník nyní drží otěže zápasu ve svých rukou, neuvěřitelné
24:02
Po krásné kombinační akci následoval gol. Bohužel jeden z pánu rozhodčích zapomněl že existuje výhoda, tak naštvaný jesenický tým ostrouhal ...
23:10
Šance sů spíše na straně domácích, ale jak již víme, jesenická produktivita je jaká je ..
22:09
Po klasické akci mladého Mišky, kdy si na třikrát narazil míček o obránce a ze vzduchu zakončoval, celá hala jen zahučela
20:49
Skončila úvodní přesilovka domácího týmu, ve které si ve druhé třetině nic nevytvořil
20:00
20:00
Omlouvám se opět, přestávkový program se špatně vytváří přes internetový online zápis. Pro opravdové fanoušky vyjmenuji tři bohy Martin Pulpit, Michal Bílek a Otto Rehhagel
20:00
19:25
Své šermířské zkušenosti nedokázal kníže trsmír zhodnotit před odkrytou bránou, jaká to škoda
19:00
Nevybíravým zákrokem se prezentoval hostující Maxík, o kterém již víme, jak to v životě má
18:49
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
18:00
Po velice nudné třetině vám nabídnu malý přestávkový program
15:00
"jak stojíte, jak stojíte.. Postavte se" mi připomíná některá videa na internetu. Znáte to, hodně mužů, daleko méně žen.
14:00
zatažení a bránící Jeseničtí harcovníci se nebojí nechat život na hrací ploše
13:20
Jeseník se řídí jednoduchého pravidla "You shall not pass"
12:00
Krásnou střelou se prezentoval náš nejagilnější střelec ze všech pozic, vzdáleností, povrchů mladej Miška. Tento hráč je za zápas schopný vyprodukovat neuvěřitelných 45 střel, třikrát trefit bránu a dát klidně 5 gólů
11:45
Mladí Plíseň upadla a znečistila hrací plochu, moji fanoušci již ví ..
10:00
omlouváme se za menší technický výpadek, vše v naprostém pořádku probíhá dále. Po trestném střílení se do vedení dostává hostující tým. Po velice klidném nájezdu skoroval Trávis
09:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček z trestného střílení (0:1).
07:00
Vyloučen hráč Filip Lutonský družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
04:45
nemyslím to nějak útočně, přecejen jsme FDF fanoušci, tato hláška zazněla z hlediště
04:30
první "Jeba* Šumperk"
03:45
Martin Kníže poprvé vykřikl obligátní "Au pi*o", hra přerušena, rozehrává Jeseník
03:45
Neskutečná pumelice z backhandu Pišilstroma
03:12
Mirča si dává pauzu mezi jeho sérií skoku přes švihadlo
02:00
jelikož se stále nic neděje, tak si povíme něco k aktuálnímu rozložení sil v týmu domácích. Jeseník se dnes musí obejít bez 8(slovy osmi) opor. největší ztrátou je absence nejlepšího beka Libo*a
01:09
první přerušení
01:00
Nic se neděje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Lukáš Axmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Filip Lutonský, David Pišek, Martin Příhoda, Marek Viterna, Zbyněk Slováček
00:00
Máme tu začátek utkání, k úvodnímu buly se chystá mladej Miška a zaměstanec týmu ze Šumperka Mráza