1:2
- : -
FBS Olomouc

Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod - FBS Olomouc 4:4
2. David Ležatka, 19. Erik Kouřil, 20. Martin Malůš, 37. Martin Ležatka - 15. Lukáš Vachutka, 16. Jakub Mynář, 33. Radek Stolárik, 45. Jakub Mynář; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Ondřej Buráň 5 - Jiří Kvapil 15; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Škoda, že jsme nedali více gólů ve třetí třetině, kdy jsme byli aktivnější. Soupeř ale celý zápas skvěle blokoval naše střely. Po prvním turnaji tedy bereme pouze bod a příští týden musíme pořádně zabrat. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
44:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Jindřich Bernard (4:4).
43:17
Timeout FBS Olomouc
39:21
Vyloučen hráč Martin Malůš družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:56
Vyloučen hráč Jindřich Bernard družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:39
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Ležatka, asistoval Erik Kouřil (4:3).
32:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Radek Stolárik, asistoval Tomáš Jelínek (3:3).
30:00
30:00
27:30
Vyloučen hráč Erik Kouřil družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
21:44
Vyloučen hráč Martin Malůš družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
19:56
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Martin Malůš, asistoval Tomáš Řihák (3:2).
18:10
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (2:2).
17:55
Vyloučen hráč David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
15:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Lukáš Vachutka (1:2).
15:00
15:00
14:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jan Kopecký (1:1).
01:31
Branku družstva Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Filip Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: David Kotek, Jan Kopecký, Jakub Mynář, Jindřich Bernard, Lukáš Vachutka