2:0
- : -
FbC Skuteč

FBK Kobra Tatran Hostinné - FbC Skuteč 6:3
4. Marek Filcsák, 9. Pavel Kraus, 24. Vilém Zábranský, 30. Filip Romportl, 36. David Weishaupt, 44. Pavel Kraus - 4. Jan Veverka, 11. Filip Romportl, 11. Jan Veverka; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:6; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Dorotík 24 - Daniel Nekvinda 23; po třetinách: 2:3, 2:0, 2:0;
45:00
43:50
Timeout FbC Skuteč
43:38
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Štěpán Švadlák (6:3).
41:48
Vyloučen hráč Denis Bielák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
37:52
Vyloučen hráč Jan Veverka družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
36:17
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
35:29
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil David Weishaupt, asistoval Marek Filcsák (5:3).
30:00
30:00
29:50
Vlastní branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Romportl (4:3).
24:46
Vyloučen hráč Denis Bielák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
23:00
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Vilém Zábranský, asistoval Štěpán Švadlák (3:3).
21:37
Vyloučen hráč Miroslav Dvořák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:37
Vyloučen hráč Andrej Češka družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
10:55
Vyloučen hráč Matěj Florián družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:27
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jan Veverka, asistoval Denis Bielák (2:3).
10:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Romportl, asistoval Andrej Češka (2:2).
08:39
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Pavel Kraus, asistoval Šimon Karlík (2:1).
03:51
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Šimon Karlík (1:1).
03:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jan Veverka, asistoval Adéla Kotvasová (0:1).
01:21
Vyloučen hráč Pavel Kraus družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Ondřej Holba, Marek Filcsák, Michal Novák, Pavel Kraus