2:5
- : -
FBC Liberec

Technology Florbal MB Black - FBC Liberec 3:12
25. Jakub Šourek, 44. Jakub Vajsejtl, 44. Vít Souček - 2. Filip Smutný, 5. Filip Smutný, 10. Lukáš Macháč, 16. Filip Smutný, 17. Jakub Horník, 20. Daniel Sedláček, 25. Jakub Horník, 31. Tomáš Urban, 37. Lukáš Macháč, 41. Filip Smutný, 44. Daniel Sedláček, 45. Jakub Horník; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Aleš Kopal 13 - Andreas Vogt 14; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:5;
45:00
44:59
Střely ve třetí třetině: 10:5 pro Liberec
44:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za zápas.
44:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Lukáš Macháč (3:12).
43:58
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Jakub Vajsejtl (3:11).
43:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Sedláček, asistoval Šimon Stránský (2:11).
43:06
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Vít Souček (2:10).
40:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Tomáš Urban (1:10).
36:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Jakub Horník (1:9).
30:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Urban, asistoval Daniel Sedláček (1:8).
30:00
30:00
Poměr střel v druhé třetině: 8:5 pro Liberec.
30:00
24:44
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Šourek, asistoval Vít Souček (1:7).
24:03
19:39
16:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Jonáš Rais (0:5).
15:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (0:4).
03:18
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
01:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Andreas Vogt; hráči v poli: Filip Kapitán, Jakub Horník, Lukáš Macháč, Jonáš Rais, Adam Zoubek
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Ondřej Pechan, Jakub Vajsejtl, Vít Souček, Jakub Šourek, Jakub Seibert