1:2
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:5
5. Jan Beránek, 9. Jan Beránek, 28. Vít Jirků, 38. Vít Jirků, 39. Vít Jirků, 40. Martin Štoll, 45. Ondřej Vyskočil - 2. Václav Svratecký, 9. Petr Kučera, 12. Adam Filip, 56. Daniel Bořetický, 58. Petr Kučera; rozhodčí: Filip Novák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Cacek 28 - Dominik Kaštánek 13; po třetinách: 2:3, 4:0, 1:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí: 6 Hosté: 12
59:59
Komentář hostů: Zápas jsme si opět prohráli sami. Děkujeme všem účinkujícím za hezký zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Po nepřesvědčivé první třetině jsme ve druhé začali hrát více s důrazem a začali dodržovat taktické pokyny. Děkujeme soupeři za zápas
59:55
Vyloučen hráč Jan Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:33
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
58:15
Domácí ještě před koncem dostávají další možnost přesilové hry.
58:06
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
57:33
Hosté vstřelili dva rychlé góly a už pouze dva jim zbývají aby dorovnali skóre.
57:04
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (7:5).
55:38
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (7:4).
50:42
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry.
48:53
Horský dnes už v několika dobrých šancí. Všechny však končí nad bránou.
47:26
Cacek si po dlouhé době připisuje rutinní zákrok.
46:23
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:23
Domácí svou druhou přesilovou hru dokázali využít a odskakují už o 4 branky.
44:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Martin Štoll (7:3).
44:41
Domácí dostanou dnes i druhou ;šanci početní převahy.
43:12
Domácí s rozehrávkou příliš nespěchají a snaží se o co nejpřesnější přihrávky.
41:53
K vidění je více a více osobních soubojů.
40:40
Štoll se dostal do samostatného úniku avšak trefil pouze připraveného gólmana.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 6 Hosté: 7
39:35
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martin Štoll, asistoval Jan Beránek (6:3).
38:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Jakub Horský (5:3).
38:34
Další gól domácích a Jirků si připisuje hattrick.
37:09
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Tomáš Trojan (4:3).
37:09
Domácí se opět ujímají vedení.
35:57
Na straně domácích už také zazněla jedna z tyček a od ní se míček odráží do rohu hřiště.
34:15
Hostující hráč měl dost místa i času aby pořádně zamířil, to ale neudělal a místo toho se trefuje přímo do břicha připraveného Cacka.
32:49
Hra se přiostřuje a na hřišti je slyšet už více hlasů krom hlasů rozhodčích.
32:08
Domácí se usadili v útočném pásmu.
30:17
Hostující gólman teď může děkovat pravé tyčce která ho zachránila.
27:25
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Vít Jirků, asistoval Tomáš Kasper (3:3).
27:25
Domácím se podařilo vyrovnat a začínáme od nuly.
26:37
Hosté jsou nyní více aktivnější.
24:33
Šance na obou stranách všechny však létají mimo.
23:27
Ostrý souboj končí zásahem zdravotníka.
22:34
Domácí v této třetině zatím nic moc nepředvádí a hrají spíše v pomalejším tempu.
21:22
Domácí v jejich početní výhodě vůbec nic nepředvedli.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 8 Hosté: 14
19:30
Vyloučen hráč Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
19:30
Domácí si vyzkouší první početní výhodu v dnešním zápase.
18:26
Domácí ani hosté nyní v žádné velké příležitosti.
16:26
Horský vyslal výbornou střelu která vyklouzla hostujícímu gólmanovi z rukavic. Před bránou byli pouze hostující hráči a ti situaci uhasili.
15:19
Hra se přelévá ze strany na stanu.A osobní souboj se též přiostřují.
14:23
Vyskočil hledal volného Štolla před bránou. Balónek na něj prošel, Štoll ale nestihl dát hokejku na správné místo.
13:32
Domácí obrana teď vůbec nepomohla Cackovi. Ten však vytáhl esa z rukávu a předvádí 3 vyšperkované zákroky.
12:35
Cacek předvádí další výborný zákrok.
11:39
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Adam Filip, asistoval Jakub Kofroň (2:3).
11:19
Domácí i hostující obránci už mají na kontě několik výborně zablokovaných střel.
11:05
Horský to vzal na sebe a zkusil střelu backhandem. Tato sice razantní střela letí pouze za bránu soupeře.
10:21
Hosté zkouší střely z dálky s clonou před gólmanem. Být tyto střely více přesné domácí obrana by měla co dělat.
08:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (2:2).
08:21
Hosté taktéž dlouho nečekali s odpovědí a po nahozeném balónku před bránu ho trefuje ze vzduchu Kučera. S tímto míčkem si Cacek už neporadil a hosté rychle srovnali.
08:00
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek bez asistence (2:1).
08:00
Z volného úderu se podařilo Beránkovi všechny prostřelit a domácí jdou do vedení.
06:46
Beránek našel volného Vyskočila ten střílel do prázdné brány. Jeho střelu však zblokoval hostující obránce.
05:27
Domácí jsou nyní více střelecky aktivní a více se drží na balónku.
04:50
Domácí nezůstali dlouho pozadu a srovnávají skóre dnešního utkání.
04:20
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Peter Škurla (1:1).
04:00
Cacek svou levou rukou výborně vyráží letící balónek za bránu.
03:04
Domácí se dostali do první šance v dnešním zápase. Střela Horského bohužel letí mimo.
01:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Daniel Brtnický (0:1).
01:32
Výborná clona před domácím gólmanem v kombinaci s perfektní ránou příklepem dostává hosty do vedení.
00:50
Domácí se snaží v klidu rozehrát a dostat se do útočného pásma.
00:01
Úvodní buly pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Daniel Bořetický, Adam Filip, Jakub Kofroň, Petr Kučera
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Strejček, Martin Štoll, Peter Škurla, Ondřej Vyskočil