5:2
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FA Č. Budějovice Vikingové 10:4
5. Albert Smrž, 9. Ondřej Hájek, 15. Václav Šmíd, 21. Jakub John, 23. Dominik Nebor, 25. Václav Šmíd, 26. Albert Smrž, 27. Albert Smrž, 36. Albert Smrž, 39. Albert Smrž - 15. Tomáš Havel, 25. Tomáš Kalina, 26. Tomáš Baloušek, 32. Petr Piskorz; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Kotyz 19 - Václav Postl 9; po třetinách: 3:1, 5:2, 2:1;
45:00
38:28
Vyloučen hráč Jakub John družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
38:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Albert Smrž, asistoval Sebastián Holek (10:4).
35:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Albert Smrž, asistoval Marek Novotný (9:4).
31:15
Branku družstva FA Č. Budějovice Vikingové vstřelil Petr Piskorz, asistoval Tomáš Kalina (8:4).
30:00
30:00
26:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Albert Smrž, asistoval Ondřej Hájek (8:3).
25:38
Vyloučen hráč Petr Piskorz družstva FA Č. Budějovice Vikingové na 2 minuty za sekání.
25:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Albert Smrž bez asistence (7:3).
25:04
Branku družstva FA Č. Budějovice Vikingové vstřelil Tomáš Baloušek, asistoval Radek Benda (6:3).
24:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Šmíd, asistoval Jakub John (6:2).
24:24
Branku družstva FA Č. Budějovice Vikingové vstřelil Tomáš Kalina, asistoval Petr Piskorz (5:2).
22:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Nebor, asistoval Jakub Pupík (5:1).
20:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub John, asistoval Václav Šmíd (4:1).
15:04
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Radek Knor.
15:00
15:00
14:31
Branku družstva FA Č. Budějovice Vikingové vstřelil Tomáš Havel, asistoval Jakub Štohanzl (3:1).
14:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Šmíd bez asistence (3:0).
08:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Radek Knor (2:0).
04:59
01:00
Vyloučen hráč Tomáš Klimeš družstva FA Č. Budějovice Vikingové na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice Vikingové: brankář: Václav Postl; hráči v poli: Josef Zíka, Tomáš Kalina, Tomáš Baloušek, Petr Piskorz, David Šafránek