1:1
0:1
SK Jihlava

FBC Dobruška - SK Jihlava 4:5p
6. Kateřina Poláčková, 17. Jitka Růžičková, 39. Jitka Růžičková, 58. Jitka Růžičková - 9. Anna Běhounková, 29. Tereza Slavíková, 34. Markéta Jašková, 46. Karolína Garguláková, 64. Markéta Jašková; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Antonín Živný; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 13 - Martina Miksová 24; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas stejně jako včerejší moc krásy nepobral. Pereme se sami se sebou a musíme se vrátit k tvrdé práci při tréninku. Díky za zápas a fanouškům za povzbuzování.
63:30
65:00
Komentář trenéra hostů Komendy: Dnes docela protrápený zápas a nemohli se moc dostat do hry, i tak díky za bojovnost hráčkám a díky tomu vyhráli v prodloužení. Děkujeme soupeři; Hráčka č. 13 zranění hlavy
63:30
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Markéta Jašková, asistoval Aneta Kastnerová (4:5).
63:10
Miksová v akci, míček chytá.
62:47
Fotbalovým odkopem uklidňuje hru Peterová st.
60:16
Je vidět větší aktivita z obou soupeřících táborů.
60:00
60:00
Střely na bránu po třetí třetině - Dobruška 9:9 Jihlava
60:00
59:56
Poslední střela z hole Peterové st.. Miksová měla co dělat s tím aby si se střelou poradila.
58:43
Dobruška na hřiště poslala to nejlepší co má. Nechce se spokojit s remízou a doufá, že vsítí rozhodující gól.
58:42
Timeout FBC Dobruška
58:42
Timeout pro Dobrušku.
57:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Sandra Peterová (4:4).
57:56
Ojedinělá šance končí za zády Miksové. a skóre je vyrovnané.
57:35
Ospalé utkání od začátku až do konce.
56:15
Remešová zůstává klečet na palubovce. Vypadá to na obnovené zranění kotníku.
54:36
Fanoušci při pohledu na hru zívají a mnou si oči.
50:00
Posledních 10 minut dnešního utkání. Zatím je na tom lépe Jihlava. Udrží jednobrankový náskok?
48:30
Lehký závar před branou Jihlavy hasí dobře chytající Miksová.
47:51
Vůbec nevím co mám teď psát, hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádné zajímavé situace se na hřišti nedějí.
45:05
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Karolína Garguláková, asistoval Kristýna Syslová (3:4).
45:05
Osamocená Garguláková měla jednoduchou úlohu, když se sama ocitla před Flídrovou.
43:27
Zaváhání i na straně Dobrušky. Flídrová chytá.
42:36
Únik 2 na 1 končí nepřesnou nahrávkou a Miksová nemusí zasahovat.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny pro Jihlavu.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině - Dobruška 9:4 Jihlava
40:00
38:47
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Diana Peterová (3:3).
38:47
Dobruška dává totožný gól jako ten první. Výběh z rohu a střela na bránu, která po odrazu od nohy obránkyně končí za zády Miksové.
37:23
Dneska ani rozhodčí nemají den... Již podruhé signalizované vyloučení se ruší.
37:06
Jeden rozhodčí hlásil vyloučení za hru na zemi a druhý to viděl jinak. Po krátké poradě vyloučení odvolali a hra pokračuje 5 na 5.
35:25
Individuální akci Peterové st. maskou vyráží Miksová.
34:26
Hra se nám začíná ostřit, ale na nějaký hezký zápas v tempu to dnes nevypadá.
33:35
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Markéta Jašková bez asistence (2:3).
33:22
Do hry se vrátili obě potrestané hráčky.
32:38
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil Diana Peterová.
32:15
Na hřišti můžeme vidět neobvyklé složení dobrušské čtveřice, v útoku vidíme sesterské duo Peterových a v obraně Dobruška má sestry Bašovi.
31:22
Vyloučen hráč Jitka Růžičková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení.
31:22
Uvidíme hru 4 na 4.
31:22
Kapitánka Jihlavy chtěla po rozhodčích nájezd, ale rozhodčí se domluvili pouze na dvouminutovém trestu pro Růžičkovou
31:09
Vyloučen hráč Markéta Jašková družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
28:46
Jihlava těsně před koncem přesilové hry dává gól.
28:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Tereza Sedláčková (2:2).
28:06
Na hřišti sice probíhá přesilová hra Jihlavy, ale co se týče držení balónku, tak je to zatím 50:50
26:46
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
26:46
Uvidíme přesilovou hru Jihlavy. Zeisková natlačila Sedláčkovou na mantinel a rozhodčím se to nelíbilo.
25:53
Akce 3 na 1 zazdila Poláčková. Místo nahrávky volila střelu z úhlu. pro Miksovou lehký zákrok.
24:06
Peterová ml. sama před brankářkou. Akce skončila dřív než začala.
22:51
Zdravotník v akci. Musel zachránit promáčklý míček a odnést ho na pořadatelský stolek. Děkujeme
21:00
Teď se zapotila i Flídrová. Míček též končí v rohu za bránou.
20:29
Bašová V. po důrazném souboji trefuje míček ze vzduchu. Miksová chytá.
20:01
Buly pro Dobrušku.
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině - Dobruška 9:4 Jihlava
20:00
Jihlava v první třetině byla ještě na cestě na zápas. Na hřišti kromě jednoho úniku nic nepředvedla. Uvidíme co s hráčkami provede taktická porada v útrobách arény. Dobrušce se povedlo pár individuálních akcí, ale též má co zlepšovat do zbytku zápasu.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:55
Sestry Peterovi teď předváděli jak je florbal jednoduchý, nechybělo málo a Dobruška navýšila vedení.
16:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Magdaléna Bašová (2:1).
16:22
Růžičková si teď jednoduše naběhla a zasadila střelu do spodního pravého rohu. Skóre je 2:1
15:06
Přesilová hra je téměř u konce a Dobruška se moc neukázala. Spíše to vypadalo jako trénink na přihrávky a nikdo z hráček nedokázal tvrdě vystřelit nebo vymyslet nějakou hezkou akci do prázdné brány.
13:22
Vyloučen hráč Aneta Kastnerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
13:18
Dobruška si zahraje přesilovou hru.
10:46
Dobruška teď měla plno hezkých střeleckých šancí. Nechybělo mnoho aby se jedna ze střelkyň prosadila.
08:31
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Kateřina Vondrušková (1:1).
08:31
Běhounková ve sprinterském souboji předběhla Remešovou a dává gol na 1:1
07:40
Peterová ml. rozdává stejnou radost jako včera.
05:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Diana Peterová (1:0).
05:42
Rozehra z rohu + lehké vytočení na střed = gól
04:45
Peterová st. vyhmátla přihrávku Jihlavy a nechyběla moc aby vsítila první gól zápasu.
03:51
Jihlava má zatím víc střel, ale vše končí na dobře blokujících soupeřkách. Flídrová si zatím na míček nesáhla.
01:53
Dnešní utkání bude probíhat v mnohem komornější atmosféře než včerejší derby proti Hradci Králové. Na tribunách zatím posedává jen pár fanoušků.
00:47
První střelu vypustila Růžičková. Miksová chytá.
00:01
Úvodní buly získává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Veronika Pohlodková, Kristýna Syslová, Karolína Garguláková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Dobrý den, vítáme vás u dnešního, odpoledního utkání 1. ligy žen - východ. Dnes se v rokytnické aréně představí tým SK Jihlava a její vyzyvatel FBC Dobruška. Utkání začne za 20 minut.