3:3
1:6
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 4:9
21. Martin Mattes, 34. Martin Mattes, 34. Jan Kšír, 50. Jan Martinek - 35. Sebastian Maxa, 35. David Vondra, 37. Ondřej Zlesák, 44. Sebastian Maxa, 46. Sebastian Maxa, 50. Hieu Nguyen Chi, 56. Sebastian Maxa, 60. Martin Šolaja, 60. Sebastian Maxa; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Hušek 15 - Martin Baloun 28; po třetinách: 0:0, 3:3, 1:6;
60:00
Střely po 3. třetině Panthers-15 Start98-10
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jan Bezpalec): "Dnes parádně zvládnutý zápas. Všichni pracovali zodpovědně a po první třetině se konečně probudil hlad po gólech. Díky soupeři za hezký zápas."
60:00
Vyjádření trenéra domácích Štěpána Webera: "První třetina jako varování nestačila, ve druhé přišlo uspokojení a ve třetí spravedlivý trest. Soupeř prostě dneska více chtěl a po větší část zápasu byl lepší a výrazně mu v tom pomohl i brankář, který naše střelce dohnal k šílenství. Děkujeme za lekci."
60:00
59:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Martin Brhlík (4:9).
59:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Šolaja, asistoval David Vondra (4:8).
55:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Hieu Nguyen Chi (4:7).
49:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Hieu Nguyen Chi, asistoval Martin Brhlík (4:6).
49:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval David Mašát (4:5).
47:25
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
45:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa z trestného střílení (3:5).
43:00
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Ondřej Zlesák (3:4).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině Panthers-9 Start98-8
40:00
36:29
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Hieu Nguyen Chi (3:3).
36:12
Vyloučen hráč Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
34:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Štěpán Vácha (3:2).
34:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Viktor Chaloupka (3:1).
33:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír, asistoval David Förster (3:0).
33:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jan Martinek (2:0).
28:45
Vyloučen hráč Jan Martinek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
20:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jiří Hadamovský (1:0).
20:15
Přestávkový fén panterům očividně pomohl.
15:55
Prokůpek do prvního. Dorážející Mánek pouze do břevna.
14:12
Waldhauser vybídl Hadamovského, ten prázdnou brankou pohrdl.
12:55
SAVEBYHUSEK
11:36
Mattes prokličkoval obránce. Střela těsně nad.
10:34
Maxa podruhé na zemi.
09:35
Maxa netrefil bránu tak o 6,3 metru.
08:49
Na Panthers se začíná projevovat vysoká marodka...
06:15
Muž ve žlutém chtěl vysokým tónem poukázat na závažnost faulu Prokůpka. Toto do hry opravdu nepatří...
05:02
Nebezpečná situace před Huškem. Uklidňuje ji až Bárta.
04:10
Zatím ze hry těží více domácí.
01:54
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Baloun; hráči v poli: Vojtěch Doleček, Martin Brhlík, Sebastian Maxa, Hieu Nguyen Chi, Viktor Chaloupka
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Lukáš Hušek; hráči v poli: Jan Martinek, David Mašát, Martin Mattes, Jiří Hadamovský, Přemysl Vávra