5:0
4:1
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - Florbal Primátor Náchod 12:2
13. Jakub Češek, 19. Jakub Češek, 20. Filip Šubert, 25. Pavel Hurta, 25. Dalibor Baláš, 27. Jakub Češek, 36. Daniel Chatrný, 39. Šimon Soukup, 48. Jakub Sasyn, 49. Šimon Soukup, 51. Jakub Sasyn, 58. Nikodem Gawronski - 15. Vojtěch Krejčí, 41. Daniel Kříž; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 4:2 + Dominik Jansa OS; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Ivo Sikora 4, Vít Lukáč 8 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 3:1, 5:0, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 12 - 4
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jozefa Gregy: Povinné tři body. První třetina z naší strany slaboučká, pak trochu oheň v šatně a dál vše v pohodě. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Daniela Prouzy (1/2): Proti silnému soupeři to dnes bylo těžké, kluci se však snažili plnit to, co jsme si v kabině řekli. Ve hře se objevovaly principy, které trénují a myslím si, že na zítřejší důležitý zápas s Olomoucí jsme dobře připraveni.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Daniela Prouzy (2/2):Jediné negativum je naše efektivita v zakončení - vytvořili jsme si více šancí, než abychom dali pouhé dva góly. Musíme trochu změnit myšlení a hlavně chtít góly dávat, protože góly nakonec rozhodnou o tom, zda budeme vítězit. Díky klukům za výkon a soupeři za zápas.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:21
Domácí hrají v plném počtu.
57:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikodem Gawronski, asistoval Šimon Soukup (12:2).
56:54
Chatrný v šanci, ale nakonec z toho nic nebylo.
56:21
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
56:13
Přesilovka domácích zatím nic moc.
55:13
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
55:13
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
53:38
53:18
Timeout Florbal Primátor Náchod
52:30
Náchod zatím bez šance.
51:38
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Martin Kašík (11:2).
50:02
Hurta si poradil se dvěma protihráči, ale třetího už neobehrál a ztrácí míček.
48:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Richard Pum (10:2).
48:24
Hra začíná být velmi vyostřena.
47:12
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Šimon Soukup (9:2).
47:09
Sokup vybojoval míček od Poupy, nahrál Sasynovi a ten se nemýlil.
46:34
Vyloučen hráč Vojtěch Krejčí družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
46:00
Sasyn vyslal pořádnou bombu, Hanuš vyráží rukou.
44:44
Dočkal ubránil míček proti dvoum protihráčům a zakládá postupný útok.
43:42
Hra se přelévá ze strany na stranu.
42:31
Náchod aktivně napadá a stižuje rozehrávku domácích.
41:16
Hraje se na polovině hostů, v rohu hřiště.
40:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Jakub Kubásek (8:2).
38:05
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (8:1).
36:30
Hanuš nyní perfektně vychytal pokus Hurty.
35:06
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (7:1).
34:37
Dlouhý výhoz Hanuše poslal Kříže do úniku, Lukáč byl připravený.
33:01
Ostrava je na tom herně lépe, má šanci skoro každé střídání.
31:39
Domácí se dostali do přečíslení 3na2, Chatrný to vzal na sebe a vystřelil. Trefuje jen gólmana.
30:29
Soukup netrefuje 100% šanci na gól.
28:28
Hurta perfektně na Fanfrlu, ten pouze do gólmana.
27:20
Nebezpečnou střelu z poloviny vyslal Gawronski, Hanuš jen tak tak vyráží.
26:28
Ostrava je přo chuti a nepouští Náchod do žádných šancí.
26:02
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Travinský (6:1).
25:25
Dočkal kombinuje za bránou hostů.
24:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dalibor Baláš, asistoval Michal Šubert (5:1).
24:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Sasyn (4:1).
24:20
Domácí drží Náchod pod tlakem.
22:52
Poupa nebezpečně projel hřiště, Lukáč jeho střelu vykryl.
21:23
Jansa si pěkně povodil pár protihráčů, nakonec bylo jeho počínání ukončeno Dočkalem.
19:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Filip Šubert, asistoval Martin Kašík (3:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:53
17:54
Domácí uklidňují hru na vlastní polovině.
16:09
Kříž utekl všem protihráčům a běžel sám na Sikoru, ten se snažil vše vychytat, ale neuspěl. Jediné štěstí pro domácí bylo to, že Kříž trefil tyč místo prázdné brány.
15:18
Krásná střela Dočkala! Hanuš jen se štěstím vyráží.
14:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Daniel Kříž (1:1).
14:16
Vyloučen hráč Vojtěch Travinský družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
14:00
Teď trošku pohrozil i Náchod, ale nakonec z toho nebylo nic velkého.
12:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Češek, asistoval Pavel Hurta (1:0).
12:40
11:55
Nyní se dokonce Kašík dostal ke střele, avšak jen do noh gólmana.
11:30
Domácí zatím velmi obstojně brání.
10:40
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
09:42
Krásná crossová nahrávka Sasyna na Hurtu, druhý jmenovaný střelou z první netrefuje bránu.
08:22
Standardka z rohu na útočné polovině přinesla domácím sice střelu, ale střelec Šubert M. vypálil vysoko nad.
07:19
Hnízdil se hrdinsky postavil do střely Sasyna a zabránil tak jasnému gólu.
06:24
Domácí jsou na míčku častěji a mají jasnou převahu, na skóre to však zatím vidět nejde, protože střely zatím nic moc.
05:10
Hurtova pozemní střela Hanuše nepřekvapila.
04:42
Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
03:29
Náchod se ocitl pod tlakem na vlastní polovině.
01:58
Mrštný Krejčí se dostal až před Sikoru a málem měnil skóre, nakonec míjí bránu.
01:22
Ke střele se dostal i Jansa, ten přestřeluje.
00:23
Kašík dostal přihrávku na střelu z první, míček však letěl do prvního bloku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Jaroslav Špicner, Matěj Hnízdil, Tomáš Poupa, Daniel Kříž, Vojtěch Krejčí
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Jakub Fanfrla, Jakub Sasyn, Pavel Hurta, Jakub Češek