3:5
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbal Primátor Náchod 8:7
1. Šimon Borik, 26. Tomáš Skoupil, 28. Jakub Mynář, 35. Matouš Balner, 39. Tomáš Hanák, 57. Lukáš Vachutka, 58. Lukáš Vachutka, 60. Tomáš Skoupil - 23. Tomáš Poupa, 25. Jaroslav Špicner, 41. Daniel Kříž, 42. Daniel Kříž, 47. David Cejnar, 51. Marek Svoboda, 57. Vojtěch Krejčí; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Michael Hruška 12 - Dominik Hanuš 21; po třetinách: 1:0, 4:2, 3:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: FBS Olomouc - 13, Florbal Primátor Náchod - 7.
60:00
Celkem střely za zápas: FBS Olomouc - 29, Florbal Primátor Náchod -19.
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc Lukáše Kočiříka: Velmi důležitý zápas, který jsme museli zvládnout, to se nám podařilo. Obrovská gratulace hráčům. Jsem rád, že tým ukázal sílu a dokázal utkání obrátit. Děkuji všem za utkání.
60:00
Komentář trenéra Florbal Primátor Náchod Jana Cečetky: První dvě třetiny jsme nedokázali plnit úkoly v pásmu, z čehož plynuly branky soupeře. Ve třetí třetině kluci úkoly plnili, což se potvrdilo na skóre. Bohužel poslední 3 minuty byly zahrány pod naše možnosti a kvality. Ztráta dnes hodně mrzí. Je potřeba zvednout hlavy a jít dále. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
Nejlepší hráči utkání: FBS Olomouc - Lukáš Vachutka, Florbal Primátor Náchod - Marek Svoboda.
60:00
59:53
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (8:7).
59:53
Nahrávka Borika pár sekund před koncem zápasu skončila gólem díky Skoupilově střele na zadní tyč.
59:04
Tlak se stále stupňuje. Hanuš ničí další olomouckou akci.
57:33
Timeout FBS Olomouc
57:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Matouš Balner (7:7).
57:01
Rychlá hra a skvělé šance na obou stranách. Po několika gólech je skóre opět vyrovnáno.
56:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jindřich Bernard (6:7).
56:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Dominik Jansa (5:7).
56:02
Olomouc ze všech sil bojuje o body. Vachutkova přízemní střela ze zátahu ale končí v rukou Hanuše.
55:26
Kříž pálí, míček ale končí vysoko nad Hruškovou bránou.
53:46
Pavlíček pronikl přes náchodské obránce. Skoupil jeho nahrávku však ztratil.
52:47
Svoboda se opět důrazně dere za míčkem.
52:14
Domácí vytváří tlak před bránou Náchoda. Útok končí Borikovou střelou do soupeře.
50:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Daniel Kříž (5:6).
50:49
Svoboda prokličkoval mezi olomouckými obránci a s jistotou zakončil.
50:23
Kotek zastavuje míček opět těsně před Hruškou.
50:00
Balner sebral Poupovi míček před olomouckou kasou.
49:34
Hanuš likviduje Pavlíčkovu střelu.
48:08
Hnízdil se snaží opět prosadit. Míček končí vedle brány.
46:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Tomáš Poupa (5:5).
46:49
A je vyrovnáno! Hostům se vyplatil jejich nátlak na Olomouc a Cejnar po Poupově nahrávce vsítil míček do brány.
46:20
Hosté stále kombinují těsně před Hruškovou bránou.
45:42
Jansa byl v souboji s olomouckým hráčem rychlejší a míří dopředu, koncovka však úspěšná nebyla.
44:56
Standartní situace domácích těsně před Hanušem byla zblokovaná zdí hostů.
44:08
Hruška s přehledem vyráží Svobodovu střelu ze zátahu.
42:43
Šebesta si za sekání odpykává dvouminutový trest. Hosté tlačí na Olomouc.
42:31
Vyloučen hráč David Šebesta družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
41:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Cejnar (5:4).
41:06
Kříž si ihned připisuje další gól, a to střelou ze zátahu z poloviny hřiště.
40:09
40:09
Olomoucká obrana chybovala. Hosté je za to trestají třetím gólem.
40:01
Zahajovací buly do třetí třetiny ovládla Olomouc.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FBS Olomouc - 9 , Florbal Primátor Náchod - 6.
40:00
39:22
Hanuš si připisuje další zákrok.
38:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Lukáš Vachutka (5:2).
38:12
Hanák skvěle zakončil únik dva na jednoho do prázdné brány.
37:00
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Tomáš Skoupil.
37:00
Skoupilův nájezd nevyšel. Míček končí nad bránou.
36:59
Mynářovi se podařilo uniknout soupeři a sám se blížil na Hanušovu bránu. Gól však nepadl.
36:54
Poupa před Hruškou, přihrávky se však nedočkal.
34:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Matouš Balner, asistoval Jakub Kořenek (4:2).
34:55
Balner vymetl pravou šibenici a zvyšuje náskok domácích.
34:30
Balner před kasou nezpracoval přihrávku.
33:42
Skoupil pálí, míček skončil vedle brány.
33:19
Jansa zblokoval Kotkovu střelu.
32:36
Poupa ztratil míček u mantinelu.
32:07
Tlak na obou stranách. Hra je dynamická.
31:09
Balner se nedohodl s Prchlou. Míček končí u soupeře.
30:23
Borik střílí, Hanuš s přehledem vyráží.
29:28
Hosté blokují další střelu Mynáře.
27:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář, asistoval Šimon Borik (3:2).
27:51
Druhá třetina má mnohem rychlejší spád. Mynář zakončil samostatný únik backhandem a Olomouc jde opět do vedení.
25:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Jakub Mynář (2:2).
25:42
Skoupil po Mynářové nahrávce vyrovnává.
24:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jaroslav Špicner, asistoval Daniel Kříž (1:2).
24:33
Opět stejná situace. Dva na jednoho. Náchod využívá přesilovky, Hruška se za Špicnerovou střelou pouze ohlédl.
23:45
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Daniel Kříž (1:1).
22:27
Situace dva na jednoho. Poupa umístil míček do olomoucké brány a vyrovnává skóre na 1:1.
21:51
Hosté u míčku. Nedaří se jim ale dostat k Hruškové bráně.
20:44
Kříž unikl domácím. Těsně předtím než vystřelil, byla hra přerušena.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: FBS Olomouc - 7, Florbal Primátor Náchod - 8.
20:00
19:11
Poupa blokuje střelu domácích.
18:21
Olomouci se podařilo ubránit oslabení. Šebesta je zpět na hřišti.
16:21
Vyloučen hráč David Šebesta družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
15:52
Hosté právě překazili další akci domácích.
14:54
Nebezpečná střela Borika. Hanuš připraven.