4:4
5:0
- : -

FBC MSEM Přerov - SK K2 Prostějov 11:5
2. Martin Kubalík, 5. Michal Bělaška, 36. Ondřej Kowalik, 38. Martin Kubalík, 38. Ondřej Kowalik, 39. Ondřej Kowalik, 43. Tomáš Hořecký, 44. Ondřej Kowalik, 49. Adam Budnik, 50. Adam Budnik, 58. Adam Budnik - 17. Jakub Krnáč, 27. Jan Novák, 32. Matěj Ošťádal, 36. Matěj Ošťádal, 36. Jan Hél; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 4 + Radim Dvořák OS:3; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 12 - Jan Weidinger 12, Martin Přibyl 4; po třetinách: 2:1, 4:4, 5:0;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině pro Přerov: 10, Prostějov: 4
59:59
Komentář trenéra hostí: Rozhodla nezkušenost našeho zkušeného týmu. Soupeř hrál velice dobře.
59:59
Komentář trenéra domácích: Zápas dětí a rodičů dopadl lépe pro mladších vrstevníky. Až na druhou třetinu, kde jsem zvažoval výměnu chlopně jsme si týmovým výkonem došli pro další tři důležité body. To je forma kurde!!!
57:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Martin Kubalík (11:5).
55:09
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
49:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Filip Brauner (10:5).
48:23
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Ondřej Kowalik (9:5).
48:23
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Přibyl družstva SK K2 Prostějov
43:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Michal Bělaška (8:5).
42:23
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Adam Budnik (7:5).
40:00
40:00
39:58
Přerov: 9 střel, Prostějov: 8 střel
38:47
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
38:47
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Matěj Ševčík (6:5).
37:25
37:03
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Filip Brauner (4:5).
35:46
35:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Milan Fojt (2:5).
35:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Ošťádal bez asistence (2:4).
31:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Matěj Ošťádal, asistoval Marek Maťcha (2:3).
29:18
29:18
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov - osobní trest.
29:18
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
27:29
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
27:29
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
26:52
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Novák z trestného střílení (2:2).
20:00
20:00
19:59
Střely Přerov: 8, střely Prostějov: 5
16:24
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (2:1).
04:07
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Matěj Ševčík (2:0).
01:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Jan Novák, Jindřich Kratochvíl, Michal Vašut, Jan Hél, Libor Čmela
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Tomáš Hořecký, Jakub Hnila, Ondřej Foldyna, Martin Kubalík, Adam Budnik