5:1
2:3
- : -

1. FbK Tábor - SK Jiskra Domažlice 10:6
6. Robert Kubica, 14. Jiří Novák, 18. Lukáš Janura, 22. Lukáš Janura, 24. Josef Mareš, 26. Lukáš Janura, 27. Jiří Novák, 37. Lukáš Janura, 45. Jiří Novák, 46. Andrej Janda - 3. Pavel Váchal, 11. Jan Tauer, 27. Petr Fekiač, 47. Jan Holub, 48. Robert Kubica, 49. Pavel Váchal; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Luboš Zeman 21 - Patrik Kouřík 23; po třetinách: 3:2, 5:1, 2:3;
65:00
Komentář hostů: Děkujeme za utkání, soupeřova rozehrávka se těžko bránila. Zdramatizovaný konec nás těší, protože třetí třetiny nejsou obvykle naše silná stránka.
65:00
V druhé třetině jsme začali hrát to co jsme si řekli v šatně a začalo se nám dařit. Ještě je potřeba dopilovat zakončení ložených šancí. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastný návrat domů.
60:00
Střely domácí: 13; Střely hosté:17
60:00
střely celkem: domácí 33, hosté 27.
60:00
54:50
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:37
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil František Kalina.
48:16
Timeout 1. FbK Tábor
48:16
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Pavel Váchal, asistoval Martin Kubů (10:6).
47:30
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica, asistoval Martin Andrle (10:5).
46:32
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Holub, asistoval Pavel Váchal (10:4).
45:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Lukáš Janura (10:3).
44:17
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Luboš Zeman (9:3).
42:10
Vyloučen hráč Pavel Váchal družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:46
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely domácí: 10; Střely hosté:5.
40:00
36:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Tomáš Odložilík (8:3).
26:08
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Petr Fekiač, asistoval Jan Tauer (7:3).
26:01
Timeout SK Jiskra Domažlice
26:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Marek Dóka (7:2).
25:38
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Andrej Janda (6:2).
23:21
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Luboš Zeman (5:2).
21:35
20:00
20:00
20:00
17:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Daniel Babilon (3:2).
17:02
Vyloučen hráč Ondřej Kasika družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
13:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Daniel Babilon (2:2).
10:44
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Zdeněk Opálka (1:2).
05:47
Vlastní branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica (1:1).
02:43
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Pavel Váchal bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Jan Holub, Jan Tauer, Zdeněk Opálka, Milan Pivoňka, Petr Fekiač
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Daniel Babilon, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Andrej Janda, Marek Janovský