1:2
2:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Prague Tigers 5:6
7. Martin Prokopec, 10. Martin Prokopec, 23. Martin Prokopec, 31. Daniel Grulich, 34. Daniel Neckář - 26. Adam Jánský, 28. Kryštof Schovánek, 32. Matěj Gross, 37. Bedřich Horčík, 42. Michal Novák, 43. Tobiáš Průša; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1 + Daniel Grulich 5:1; využití: 0:3; diváků: 53; zásahy brankářů: Alois Švabčík 29 - Vojtěch Havrda 23; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:4;
45:00
Komentář trenéra domácích Michal Neckář: Solidní zápas. Vyzkoušeli jsme si hru v oslabení na pět minut a s tím neuznaný gól rozhodl zápas. Děkuji soupeři za utkání. Komentář trenéra hostů Romana Janeby: Po druhé třetině jsme změnili rozehrávku a poté jsme se více dostali do šancí, zápas nakonec rozhodly skvěle natrénované přesilovky. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:08
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tobiáš Průša, asistoval Michal Novák (5:6).
41:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Novák, asistoval Kryštof Schovánek (5:5).
40:26
Timeout Prague Tigers
38:59
Vyloučen hráč Daniel Grulich družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za hrubost.
36:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Bedřich Horčík, asistoval Jakub Štellner (5:4).
33:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Neckář, asistoval Daniel Grulich (5:3).
31:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Matěj Gross, asistoval Štěpán Eichler (4:3).
30:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Grulich, asistoval Daniel Neckář (4:2).
30:00
30:00
27:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Jakub Štellner (3:2).
25:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Jánský, asistoval Jakub Štellner (3:1).
24:06
Vyloučen hráč Filip Nevšímal družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
22:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Jakub Říha (3:0).
15:00
15:00
11:17
Vyloučen hráč Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Marian Geťko (2:0).
06:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Vojtěch Bigas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Vojtěch Havrda; hráči v poli: Michal Novák, Tobiáš Průša, Jakub Štellner, Kryštof Schovánek, Adam Jánský
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Alois Švabčík; hráči v poli: Filip Kopřiva, Tomáš Zoglauer, Martin Lukeš, Daniel Grulich, Martin Prokopec