2:1
1:5
- : -

DDM Dynamo Teplice A - SK BIVOJ LITVÍNOV 5:8
11. Jiří Moravec, 15. Lukáš Mucha, 24. Martin Šnobr, 26. Daniel Kocaj, 34. Daniel Kocaj - 11. Tomáš Kolodziej, 14. Tomáš Kolodziej, 27. Jan Vokáč, 32. Erik Kocur, 36. Jan Vokáč, 41. Jan Vokáč, 45. Erik Kocur, 45. Erik Kocur; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 30 - Lukáš Mašek 28; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:5;
45:00
Komentář trenéra domácích: Přes slibný vstup do zápasu a náskoku po první třetině jsme nedokázali udržet kvalitní hru a nepřesným zakončením ztratili vedení. Od poloviny druhé třetiny hráčům došly síly a pomalým pohybem už nestačili konkurovat soupeři.
45:00
Komentář trenéra hostů: Jsem rád, že jsme po předchozí prohře a nedobrém vstupu do druhé poloviny zápasu dokázali zachovat chladnou hlavu a zápas dotáhnout do vítězného konce. Děkuji soupeři za férové utkání.
45:00
44:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Josef Jupa (5:8).
44:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur bez asistence (5:7).
44:14
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
40:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (5:6).
37:53
Vyloučen hráč Adam Beer družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
35:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Josef Jupa (5:5).
33:42
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Matěj Vejvar (5:4).
31:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (4:4).
30:00
30:00
28:13
Vyloučen hráč Lukáš Krippner družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
26:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Tomáš Kolodziej (4:3).
25:39
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Marek Nekuda (4:2).
23:12
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Martin Šnobr, asistoval Richard Strejcovský (3:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Jiří Moravec (2:2).
13:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Martin Dvořák (1:2).
10:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Josef Jupa (1:1).
10:03
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jiří Moravec bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Michal Libecait, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Josef Jupa