3:7
1:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Panthers Praha B 6:12
1. Aleš Linka, 17. Michal Fürstl, 21. Martin Čonka, 23. Aleš Linka, 34. Aleš Linka, 41. Michal Fürstl - 4. Matěj Kříž, 17. Matěj Dopita, 25. Matěj Kříž, 26. Matěj Dopita, 26. Martin Eckstein, 33. Matěj Dopita, 34. Adam Jebousek, 35. Matěj Dopita, 36. Štěpán Hanzl, 41. Štěpán Hanzl, 53. Tomáš Marhefka, 59. Jan Tvrdek; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 6:3; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 26 - Jan Kobza 25; po třetinách: 2:2, 3:7, 1:3;
60:00
59:59
Vyjádření vedoucího týmu Panthers Praha B: Děkujeme soupeři za zápas před bouřlivým publikem. Vyrovnané utkání jsme zlomili v polovině zápasu naší lepší disciplinovaností. Přejeme soupeři mnoho štěstí do zbytku sezony.
59:59
Vyjádření trenéra týmu TJ Lokomotiva Louny pana Jiřího Lindnera : Herní plán jsme paradoxně přestali plnit ve chvíli, kdy jsme se dostali do vedení. Nechali jsme se zatlačit a darovali Pantherům pohodlný náskok, který si pohlídali až do konce. Děkujeme za hru a přejeme šťastný návrat domů. Je mi líto, že jsme nerozjásali skvělé domácí publikum vícekrát, šancí na to bylo dost. Děkujeme také fanouškům a pořadatelům.
59:59
Dnešní utkání je u konce, z výhry za tři body se raduje tým hostí, gratulujeme a přejeme šťastný návrat domů. Děkujeme divákům a sledujícím u online zápisu. Hezkáý večer z MSH Louny arény přeje Daniel Castrillo.
58:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Matěj Dopita (6:12).
56:27
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:43
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
53:43
Naděje na vyrovnání klesají.
52:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Adam Jebousek (6:11).
49:05
Josef Pelc podporuje modro-bílou lavinu aby zdramatizovali zápas.
48:34
Timeout TJ Lokomotiva Louny
48:34
Pro diváky je tento zápas velice atraktivní.
44:20
Hráči začínají být agresivní.
43:33
Louny mají pokus na snížení v přesilovce.
42:47
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Martin Kostřica (6:10).
40:58
Golová smršť pokračuje.
40:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Josef Helšus (6:9).
40:00
40:00
Třetí třetina jde do svého začátku za 2 minutky!
40:00
39:59
Hodně zajímavá třetina v podání Loun a Panthers, ve 14 minutě došlo za bránou Panthers k potyčce mezi oběma tábory hráčů a padlo 8 trestných minut. Panthers se podařilo otočit vývoj utkání a do 3. třetiny pujdou s čtyř brankovým náskokem. střely domácí - 9, střely hosté - 11
37:00
To se často nevidí právě se hrálo 2 minuty takový "hybridní prodloužení z NHL" 3n3
35:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Matěj Dopita (5:9).
34:53
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny neproměnil Michal Bočánek.
34:53
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
34:53
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
34:53
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
34:53
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
34:53
K vidění byla větší pošťuchovačka ze které plyne 8 trestných minut v jednom čase.
34:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Adam Jebousek (5:8).
33:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Pavel Bezrouk (5:7).
33:48
Je to tady jak na divokém západě. Goly padají do obou sítí.
33:16
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Jebousek, asistoval Martin Eckstein (4:7).
32:50
Na tento duel přihlíží 66 diváků.
32:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Štěpán Hanzl (4:6).
30:46
Louny ubránili oslabení, ale jsou stále v zámku Pražských Panthers.
28:46
Marek si po menších hrotech odpočine na trestné lavici.
28:41
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
27:50
Nahrávka Čížka nenašla svého adresáta, jaká škoda.
27:20
Hra začíná být pomalu vyhrocená.
25:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Eckstein, asistoval Jan Tvrdek (4:5).
25:46
Neuvěřitelný obrat Panthers zvrátil hru.
25:13
25:13
Hosté srovnávají hru!
24:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž, asistoval Matěj Lubenský (4:3).
23:57
Skvělý obranný zákrok Linky ve spolupráci s brankářem Gieszmanem.
23:07
Domácí nyní tlačí hosty všemi silami.
22:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Milan Čížek (4:2).
22:09
Louny navyšují na 4:2!!!!!!
21:45
Dorážka Láníka míří vedle bohužel.
20:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Čonka, asistoval Aleš Linka (3:2).