2:3
- : -
FbC Písek

FbC Písek - 1. FbK Tábor 5:9
2. Dominik Suchan, 17. Šimon Špeta, 19. Dominik Suchan, 31. Dominik Suchan, 35. Dominik Suchan - 1. Matyáš Machálek, 10. Ondřej Sumerauer, 11. Dominik Soukup, 11. Dominik Soukup, 15. Michael Šťovíček, 24. Matyáš Machálek, 41. Adam Dvořák, 42. Petr Plešák, 45. Petr Plešák; rozhodčí: Kamil Vraspír - David Podařil; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Lukáš Bauer ? - Jakub Holub ?, Robert Apoštol ?, Jakub Holub ?; po třetinách: 1:5, 2:1, 2:3;
45:00
44:14
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Plešák, asistoval Michael Šťovíček (5:9).
43:35
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Dominik Soukup.
43:35
Střídání brankáře. Nový brankář Robert Apoštol družstva 1. FbK Tábor
43:35
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Holub družstva 1. FbK Tábor
41:28
40:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Adam Dvořák, asistoval Michael Šimek (5:7).
34:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil Dominik Suchan, asistoval Štěpán Slunečko (5:6).
32:39
Timeout FbC Písek
32:39
Vyloučen hráč Dominik Soukup družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
30:09
Branku družstva FbC Písek vstřelil Dominik Suchan, asistoval Ondřej Šareš (4:6).
30:00
30:00
24:47
Vyloučen hráč Petr Plešák družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za zdržování hry.
23:56
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Matyáš Machálek, asistoval Vojtěch Basík (3:6).
18:00
16:04
Branku družstva FbC Písek vstřelil Šimon Špeta, asistoval Štěpán Slunečko (2:5).
15:00
15:00
14:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Michael Šťovíček, asistoval Vojtěch Basík (1:5).
10:53
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Soukup bez asistence (1:4).
10:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Soukup bez asistence (1:3).
09:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Ondřej Sumerauer, asistoval Matěj Kolín (1:2).
01:21
00:53
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Matyáš Machálek, asistoval Michael Šťovíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor:
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Ondřej Walter, Štěpán Slunečko, Dominik Suchan, Ondřej Šareš, Jakub Hladík