0:3
0:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 0:6
12. Jan Zouhar, 23. Ondřej Valeš, 24. Eduard Štěrbák, 29. Jan Zouhar, 31. Eduard Štěrbák, 40. Jan Zouhar; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jakub Cigl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí: Děkuji soupeři za utkání.
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkuji soupeři za utkání.
39:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zouhar, asistoval Ondřej Valeš (0:6).
38:37
Vyloučen hráč Ondřej Hamerník družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
33:23
Vyloučen hráč Petr Minář družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Eduard Štěrbák, asistoval Michael Žitný (0:5).
30:00
30:00
28:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zouhar, asistoval Matyáš Ruber (0:4).
23:16
22:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Matyáš Ruber (0:2).
15:00
15:00
11:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zouhar, asistoval Mathias Schwesig (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžbeta Holičková a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Michael Žitný, Šimon Ruber, Patrik Synek, Martin Kadlec, Mathias Schwesig
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Ondřej Hamerník, Antonín Hubálek, Matěj Kubasa