2:1
3:1
- : -

FC Bučis Team - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:6
4. Tomáš Hájek, 5. Štěpán Novák, 9. Matěj Kolář, 22. Tomáš Hájek, 27. Tomáš Hájek, 36. Kryštof Počta, 43. Tomáš Hájek, 45. Štěpán Novák - 1. Alex Ilčišin, 14. Alex Ilčišin, 15. Adam Kuchynka, 15. Alex Ilčišin, 17. Adam Novák, 40. František Ženatý; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 3:2 + Adam Kuchynka 5; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Pavel Zeman 25 - Viktor Hejna 17; po třetinách: 3:4, 2:1, 3:1;
45:00
Střely třetí třetina Bučis: 9 Sparta: 7
45:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Matoulka: Díky hráčům za skvělý výkon. Nutno však říci, že Sparta určovala tempo hry. Doufám, že potvrdíme tento výkon i v zápase s Náchodem. Díky divákům za podporu.
45:00
Komentář trenéra hostí: Gratulace soupeři k výbornému výkonu. Ukázkově využívali naše chyby a nedůraz a ukázali nám, jak se proměňují šance. Od nás velmi slabý výkon, kdy kvalitu prokázalo jen pár hráčů. Nám nezbývá než se probudit a získat body v dalších zápasech.
45:00
44:36
Vyloučen hráč Kryštof Počta družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:02
Novák opět skóruje, tentokrát mu v tom brankář nebránil
44:01
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Tomáš Hájek (8:6).
42:46
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Matěj Kolář (7:6).
41:35
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
41:35
Velmi nepěkný faul od sparťanského reprezentačního svěřence ho odkázal na pěti-minutové posezení
39:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil František Ženatý, asistoval Adam Novák (6:6).
36:57
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
36:57
Matyáš Bóday tvrdí: "Bučis čekají dvě peprné minutky!"
35:35
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
35:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Štěpán Novák (6:5).
26:47
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Hájek bez asistence (5:5).
26:08
Černý se cití jako v akční bondovce, rád by určité hráče Bučisu srovnal se zemí
24:42
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:56
Novák trefuje bohužel jen spojnici
22:26
Vyloučen hráč Patrik Černý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
21:54
Baloteli krásně doráží
21:53
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Štěpán Novák (4:5).
19:26
Bučis je dlouho pod tlakem ale drží je kvalitní bloky
16:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Novák, asistoval Jakub Mitíska (3:5).
15:00
15:00
V první třetině Počet střel Bučis: 8 Počet střel Sparta: 12
15:00
14:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Alex Ilčišin, asistoval David Kozelka (3:4).
14:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Radek Drba (3:3).
13:45
12:33
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
09:34
Amtosféra na sparťanské lavičce houstne každou minutou
08:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Kolář, asistoval Kryštof Počta (3:1).