3:1
0:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:1
2. Adam Novák, 12. David Kozelka, 17. David Kozelka, 25. Patrik Černý, 26. František Ženatý - 22. Lukáš Vašíček; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Šimon Lisa 13 - Lukáš Řezníček 28; po třetinách: 2:0, 3:1, 0:0;
45:00
Sparta vystřelila na branku ve třetí třetině 11 a Bohemians 7
45:00
Komentář trenéra domácích: Bohužel už klasika této sezóny. Slabšímu soupeři odevzdáme body a proti kvalitnějšímu soupeři se zlepšíme a předvedeme kvalitní výkon. Mrzí mě tradiční festival neproměněných šancí. Ale jinak velmi dobrý výkon. Děkujeme soupeři za férové utkání.
45:00
komentář trenéra hostů: dnes jsme na soupeře nestačili, nedůraz, málo pohybu, málo střel. soupeři gratulujeme k vítězství, děkujeme divákům.
45:00
40:44
Drba ze Sparty právě netrefil zcela odkrytou svatyni Bohemians!!! Golman Bohemky se totiž nestačil přesunout.
37:40
Bohemians tlačí na Spartu a připisuje si mnoho střel na branku
30:00
30:00
Domácí prověřili gólmana Bohemians celkem 16 pokusů. Hosté vyprodukovali jen 3 střely.
30:00
25:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil František Ženatý, asistoval Jiří Dědič (5:1).
24:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval Jan Josef Brychta (4:1).
24:12
Vyloučen hráč Jakub Flek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
21:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Adam Kanzelsberger (3:1).
19:24
Výborný zákrok brankáře Lisy zachránil Spartu před golem
16:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval František Ženatý (3:0).
15:40
Hráči Bohemky se řítili ve dvou na jednoho na branku Sparty, ale osamocený obránce situaci vyřešil na jedničku.
15:00
15:00
Hráči Sprarty vystřelili na branku Bohemians 6 a hráči Bohemians vystřelili na branku Sparty 4
15:00
11:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil David Kozelka, asistoval Patrik Černý (2:0).
10:54
Vyloučen hráč Tadeáš Nedoma družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou.
01:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Novák, asistoval Jiří Dědič (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Šimon Taraba, Jakub Lamberk, Matěj Vosátka, David Veleba, Dominik Kmoch