4:0
2:1
- : -

Florbal Ústí - DDM Dynamo Teplice A 10:3
4. Jakub Fuchsig, 6. Jan Sattler, 8. Jan Sattler, 11. Jan Vondruška, 16. Filip Šedivý, 17. Vladimír Trčka, 27. Vojtěch Kunc, 28. Adam Závěrka, 33. Vladimír Trčka, 42. Adam Závěrka - 8. Marek Nekuda, 9. Richard Strejcovský, 39. Lukáš Mucha; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Bruno Vagel 19 - Daniel Kratochvíl 23; po třetinách: 4:2, 4:0, 2:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Dnes druhý pohodový zápas ve kterém jsme si s chutí zastříleli. Pochvala pro naše strže, děkujeme soupeři za utkání. Komentář trenéra hostů: Zápas s dobrým bráněním, pohybem, ale spoustou chyb při zpracování a přihrávání.
45:00
41:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Jan Vondruška (10:3).
38:45
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Jiří Moravec (9:3).
36:13
Vyloučen hráč Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
34:59
Vyloučen hráč Matěj Vejvar družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
32:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka bez asistence (9:2).
30:00
30:00
27:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Filip Šedivý (8:2).
26:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Kunc, asistoval Šimon Secký (7:2).
16:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Vít Friedl (6:2).
15:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Šedivý, asistoval Jakub Fuchsig (5:2).
15:24
Vyloučen hráč Richard Strejcovský družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Vondruška, asistoval Jan Sattler (4:2).
08:39
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Matěj Vejvar (3:2).
07:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Vladimír Trčka (3:1).
07:25
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Marek Nekuda, asistoval Richard Strejcovský (2:1).
06:02
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
05:02
03:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Fuchsig, asistoval Vít Friedl (1:0).
03:17
Vyloučen hráč Marek Nekuda družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice A:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Vladimír Trčka, Jan Sattler, Jan Vondruška, Vít Friedl, Jan Samuel Polák