0:3
0:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - 1. FBC DDM Děčín IV 0:6
2. Matěj Macák, 4. Matěj Macák, 15. Miroslav Beránek, 19. Jan Vilímek, 19. Richard Mašek, 25. Jan Vilímek; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 19 - Jan Drobný 13; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:1;
36:00
32:42
Vyloučen hráč Zdeněk Mašek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:43
Vyloučen hráč Jan Vilímek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
24:53
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek, asistoval Marek Sochor (0:6).
24:00
24:00
18:46
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Richard Mašek, asistoval Daniel Pongrácz (0:5).
18:09
Timeout TJ Lokomotiva Louny
18:09
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek, asistoval Jan Bräuer (0:4).
14:39
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Marek Sochor (0:3).
12:00
12:00
03:56
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák bez asistence (0:2).
01:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Zdeněk Martinec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Jan Polák, Zdeněk Mašek, Filip Kopecký, Petr Novák, Vít Kraj