0:2
1:0
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Teplice 1:7
28. Jan Polák - 4. Samuel Olexa, 6. Filip Bureš, 7. David Šimánek, 10. Vojtěch Bratschaedl, 12. Samuel Olexa, 16. Denis Masopust, 21. Jan Karafiát; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 17, Daniel Castrillo 7 - Daniel Fiala 22; po třetinách: 0:5, 0:2, 1:0;
36:00
27:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Zdeněk Mašek (1:7).
24:00
24:00
23:20
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Castrillo družstva TJ Lokomotiva Louny
20:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Samuel Olexa (0:7).
16:25
Vyloučen hráč Vít Kraj družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:52
Vyloučen hráč Samuel Olexa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Denis Masopust, asistoval Daniel Fiala (0:6).
12:00
12:00
11:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Samuel Olexa, asistoval Tobiáš Tychler (0:5).
09:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl, asistoval Jan Šindelář (0:4).
06:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Šimánek, asistoval Jan Karafiát (0:3).
05:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Filip Bureš, asistoval Ondřej Knapík (0:2).
03:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Samuel Olexa bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Tereza Kalousová; hráči v poli: Jan Polák, Zdeněk Mašek, Vít Kraj, Filip Kopecký, Petr Novák