0:1
2:3
- : -

Pacovští Honzíci - Hornets Brno ZŠ Horní  6:7
2. Matěj Doubek, 4. Zdeněk Kounek, 9. Matěj Doubek, 19. Petr Diviš, 41. Matěj Doubek, 53. Matěj Doubek - 5. Kryštof Kopečný, 7. Martin Janiczek, 9. Vincent Drápal, 35. Patrik Fabián, 48. Patrik Fabián, 52. Matyáš Weinstein, 58. Martin Janiczek; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 79; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 24 - Bořek Králík 16; po třetinách: 4:3, 0:1, 2:3;
60:01
Vyjádření trenéra domácích: hodně nám pomohli diváci. Soupeř byl ale lepší. Děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera (1.část): Po delší pauze náš výkon nebyl špatný, ale až od druhé třetiny. Proti početně oslabenému soupeři jsme se snažili hrát aktivní florbal, postupem zápasu se nám podařilo rozběhat nohy a být silnější v aktivním přístupu i pohybu v útočném pásmu, v tomto musíme vydržet celý zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera (2.část): Když jsme mohli zápas rozhodnout ve druhé třetině, tak nám chybělo trochu klidu na hokejkách v zakončení, proto jsme připustili drama až do konce. Červená divočina, po pauze důležité vítězství. Díky soupeři a divákům.
60:00
57:18
Timeout Pacovští Honzíci
57:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Daniel Havel (6:7).
52:00
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (6:6).
51:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Robin Růžička (5:6).
47:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Kryštof Kopečný (5:5).
40:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Zdeněk Kounek (5:4).
40:00
40:00
38:35
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou.
34:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (4:4).
32:36
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
18:20
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Milan Buřič (4:3).
08:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (3:3).
08:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek z trestného střílení (3:2).
06:54
Vyloučen hráč Libor Slatinský družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
06:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Robin Růžička (2:2).
04:06
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Vincent Drápal (2:1).
03:02
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Zdeněk Kounek, asistoval Milan Buřič (2:0).
01:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Michal Odložilík, Kryštof Kopečný, Patrik Fabián, Jakub Matula, Vincent Drápal
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Matěj Doubek, Milan Buřič, Zdeněk Kounek, Tomáš Voldřich, František Zajíc